Юні майстрині

 

      Учні нашої школи прийняли участь у  XІІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості. Тема конкурсу в 2020 навчальному році - «Метелики – німий шедевр природи».На конкурс були направлені дві роботи , які виконали учениці 6 та 7 класу- Негуляєві Софія та Діана ,під керівництвом педагога-організатора Орловой К.І.

 

 

«Поетичний камертон Ліни Костенко…»

       28 лютого  2020 року відбувся районний етап конкурс читців-декламаторів на краще виконання творів Ліни Костенко «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»».Учні школи приймали участь в конкурсі. Ось наші  результати :

Марченко Галина – лауреат;

 Панасюк Назар – І місце;

Ошлейшик Анна – ІІ місце

Баєва  Вікторія –ІІІ місце

Вітаємо учасників та бажаємо їм подальших перемог

 

у творчих конкурсах і змаганнях!

Тренінг для  батьків майбутніх першокласників

«Будьмо знайомі!»

       25 лютого 2020 року в Агайманській школі для батьків майбутніх першокласників вчитель 4 класу  І.Д.Дяконенко та заступник директора з навчально-виховної роботи  М.Х.Златова провели перші батьківські збори- тренінг «Будьмо знайомі!».Педагоги через систему ігрових  вправ продемонстрували присутнім зміни в організації освітнього процесу, що відбудуться під час переходу дитини із закладу дошкільної освіти до школи; відповіли на запитання, що цікавили батьків; намагалися налагодити контакти та створити позитивну взаємодію. Батьки стали учасниками мандрівки до Нової української школи. Усі присутні мали нагоду вільно висловитись та отримати відповіді на питання.

      Батьківські збори пройшли цікаво та змістовно.Учасники  висловили подяку за отриману інформацію щодо особливостей освітнього процесу в початковій школі, правил оформлення документів і вступу до школи.

 

Першість школи з настільного тенісу

 

    У нашій школі 25 лютого під керівництвом учителя фізичної культури Володіна Леоніда Семеновича пройшов турнір з настільного тенісу.

Слід відзначити, що у Агайманській школі вже давно культивують і розвивають цей чудовий і доступний вид спорту.

 

Цьогорічний турнір вийшов надзвичайно масовим, бажаючих позмагатися виявилось 20 чоловік .

«Я вибрала долю собі сама…»

      24 лютого 2020 року у школі відбулася літературна година  «Я вибрала долю собі сама…», участь в якій прийняли юні  читці-декламатори творів Ліни Костенко. Конкурс проводився з метою ознайомлення з творчою спадщиною поетеси. Готуючись до конкурсу діти серцем доторкнулися до її віршів, які пронизані любов’ю до людей , до рідної природи.

     Переможцями шкільного етапу стали учениці 11 класу Баєва Вікторія та Векшина Анна,друге місце посіли : Горінова Наталія,Панасюк Катерина,

Чай Анастасія -11 клас,Марченко Галина – 10 клас, Ошлейшик Анна-7 клас, Панасюк Назар -5 клас; а на третьому місці  - Смикова Анастасія – 8клас, Баєва Валентина , Орлова Варвара,Причина Жанна – учні 6 класу. Призом глядацьких симпатій було нагороджено ученицю 4 класу Ватуліну Дашу.

   Підготували конкурсантів  викладачі української мови та літератури : Любченко І.А.,Бруштеля О.В.,Тріщова І.М.,Галкіна Л.В. та Дяконенко І.Д.

Дякуємо за участь і за любов до Ліниного слова.

 

 

День рідної мови в Агайманській школі

 

        21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина.  Класними керівниками 3-4 класів (Дяконенко І.Д. та Галкіною Л.В.) було проведено усний журнал «Наша мова калинова»., в ході якого діти мандрували стежками рідної Вкраїни,розповідали вірші, читали казки.

 

 

Під знаком Купідона

 

     Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до дня Святого Валентина з учнями нашої школи. Зі старшокласниками проводили свято «Під знаком Купідона» у вигляді конкурсів для пар, взявши участь в яких вони могли показати, яка пара найцікавіша.Свято пройшло цікаво і весело.

             Наше майбутнє

12 лютого 2020 року учень 8 класу Галкін Юрій  захищав свою науково-дослідницьку роботу в Херсонському територіальному відділенню МАН. Він отримав схильні відгуки науковців області про свою дослідницьку роботу.Ми вітаємо молодого дослідника з його першими кроками.Бажаємо йому успіхів!

День Безпечного інтернету в Агайманській ЗОШ

 

        З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей.В нашій школі встановлено провайдером інтернет з батьківським контролем.

 

    10 лютого 2020 року вчитель інформатики Погрібний А.О. для  учнів 10 класу  Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів  провів  тренінг «Кібербулінг: загроза ХХІ століття»  з метою ознайомлення дітей з правилами спілкування в Інтернеті, з небезпечними кібертехнологіями.  

Учні Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів  вшанували пам'ять

 Героїв битви під Крутами.

       Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. З нагоди  річниці 29 січня 2020 року  учні 11 класу підготували та провели історико-літературний набат  «Згадаймо юність,  що  горіла в Крутах » . Ведучі заходу Герасимов Єгор та  Баєва Вікторія пройшлися сторінками історичних подій, розповіли про значення цієї битви в історії України. В цей день працював відео лекторій про історію Крут, де учні мали змогу переглянути   відео-вірш «Плакала Україна», відео-пісні «29 січня», «Пам’яті тридцяти».

 

 

Юний дослідник
 

 

     Галкін Юрій учень 8 класу прийняв  участь у написанні контрольної роботи з базової дисципліни «Біологія»  ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України в Херсонському територіальному відділенні МАН.

Зустріч

з представниками ювенальної превенції та учнями Агайманської ЗОШ I-III ступенів

 

23 січня 2020 року в Агайманській ЗОШ I-III ступенів відбулася зустріч з інспектором з ювенальної превенції Іванівського відділення поліції Каховського відділу в Херсонській області Бардадим Юрієм Романовичем. Метою  зустрічіє попередження та профілактика правопорушень, запобігання булінгу.Особливу увагу Юрій Романович звернув на інформування з теми «Булінг». Він наголосив про недопустимість насилля в школі та сім’ї і ознайомив учнів з контактними даними ювенальної поліції. Під час зустрічі учні дізнались про відповідальність за скоєння правопорушень, ознайомились з переліком правопорушень, за які передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність, звернули увагу на проблеми, які породжуються вживанням алкогольних та наркотичних речовин.

Профорієнтаційна зустріч з випускниками

 Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.

 

21 січня 2020 року в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з викладачами Таврійського Державного Агротехнологічного Університета імені Дмитра Моторного та учнями 9-11 класів. Перед дітьми виступив завідувач кафедри «Обладнання та  переробки харчових виробництв» Самойчук Кирило Олегович. У ході спілкування зі школярами викладач надав вичерпну інформацію щодо умов вступу до навчального закладу та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи культурно-масовому житті.

«В День Злуки – тримаймося за руки!»

 

        20  січня 2020 року до Дня Соборності України в Агайманській ЗОШ

 І-ІІІ ступенів відбулася патріотична акція під гаслом: «В День Злуки – тримаймося за руки!», яку спільно організували учні та педагоги . Діти разом з вчителями, взявшись за руки, створили живий ланцюг, дійство проходило на шкільному подвір’ї ,таким чином, підкреслюючи дружні відносини між людьми .

     Учні та вчителі  Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів вітають всіх з Днем Соборності України.

 

 

Учні Агайманської  ЗОШ I-III ступенів прийняли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу       

«Новорічна композиція»

В номінації «Новорічний вінок»:

I місце – Соколенко Софія ,учениця 1-го класу з роботою «Новорічні олені»;

I місце – Орлова Софія, учениця 6-го класу з роботою «Новорічна казка».

 

В номінації «Стилізована ялинка» - III місце – Орлова Варвара, учениця 6-го класу з роботою «Зелена красуня».

«Новорічні пригоди  в селі Агаймани»

       

          Новорічне свято «Новорічні пригоди  в селі Агаймани» пройшло надзвичайно весело, свято було неперевершене, це був бенефіс 11 класу. Гостей розважали Дід Мороз та Снігуронька. На запаснний аеродром «Фрунзе 12» здійснили  вимушену посадку через несприятливі погодні умови «зіркові гості» : Олег Вінник, Вірка Сердючка зі своєю мамою, ,Лісапетний батальйон та різноманітні танцювальні колективи.

Приємним сюрпризом було нагородження переможців олімпіад, конкурсів, змагань, відповідно до розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації від 20 грудня 2019 року № 278 «Про виділення коштів на преміювання учнів-переможців районних і обласних спортивних змагань та переможця обласного етапу захисту дослідницьких робіт» було премійовано  Галкіна Юрія, переможця обласного етапу захисту дослідницьких робіт –премія в сумі 550 грн.,грамотою нагороджено керівника, вчителя географії Соколенко С.В. та  влучних стрільців Цьока Максим, Горінова Наталія), Новіков Євген .
 Усі присутні отримали море  задоволення та новорічний настрій. Присутні на святі отримали смачні подарунки,які надали : Чорноіваненко І.М.,Данілейко О,М.,Риндя І.С. та незмінні спонсори батьки наших учнів.

 

 

 

Майстри своєї справи

     Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів, прийомів під час проведення уроків та позакласних заходів. Основне - любов і повага учнів. Саме за допомогою такого конкурсу як «Учитель року» педагог активізує усі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне».

Вчитель  історії  Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тріщова Ірина Миколаївна  прийняла участь  зональному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020», який відбувся у місті Генічеську. Фахове журі конкурсу перевіряло учасників у кількох випробуваннях: “Методичний практикум”, “Практична робота”, “Тестування з фахової майстерності”, “Урок” і “Навчальний проект”. 

“Для мене участь у конкурсі – це ще одна можливість випробувати себе. Також це шанс навчитися новому, зустрітися з тими, кого насправді вважають фахівцями цього напряму. Взаємодія з колегами та обмін досвідом допомагає генерувати нові ідеї та надихає до професійного розвитку”, - розповіла нам наша колега та учасниця конкурсу Ірина Миколаївна.

Журі  конкурсу відзначило конкурсантку за високий фаховий та професійний рівень, високу педагогічну ерудицію, ґрунтовні знання з предмету, досконалу методику його викладання та організації навчально-виховного процесу, уміння налагоджувати контакт із дітьми, спрямовувати їх діяльність на практичне засвоєння програмового матеріалу та визнало гідним учасником конкурсу. Тож, щиро вітаємо Ірину Миколаївну , з набуттям  нового досвіду!

А ще один вчитель нашої школи  Бруштеля Олена Володимирівна , приймала участь в цьому конкурсі ,але в іншому статусі,їй було запропоновано увійти  до складу журі в номінації «Початкова школа».

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

 

 

 

Привітаємо   учасниць районного етапу обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» з перемогою!!!

 

 

З метою виявлення талановитих та обдарованих дітей, розвитку емоційності та художнього смаку особистості, пізнання осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення як джерела збагачення національної культури України відбувся районний етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», в якому взяли участь 14 учнів з усіх (4) закладів загальної середньої освіти району. Конкурс проходив у трьох вікових категоріях: І група (молодша) – 6-9 років, ІІ група (середня) – 10-13 років, ІІІ група (старша) – 14-17 років. Переможцями стали: І група (молодша) – Очкаленко Вікторія (І місце, Дружбівський НВК), Вініченко Анастасія (ІІІ місце, Дружбівський НВК); ІІ група (середня) – Тихонюк Мар’яна (І місце, Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Куртасанов Артур (І місце, Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Дрига Марія (ІІ місце, Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Орлова Варвара (ІІІ місце, Агайманська ЗОШ І-ІІІ ступенів); ІІІ група (старша) – Домантович Родіон (І місце, Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Папікян Аванес (І місце, Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Баєва Вікторія (ІІ місце, Агайманська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Векшина Анна (ІІ місце, Агайманська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років у Агайманській школі

               З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і Соборність України і військової доблесті захисників  рідної землі,визначення історичного значення подій з визвольною боротьби боротьбою початку ХХ століття та утвердження української  державності у формі Української Народної Республіки , в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені  заходи  з 18 по 22 листопада 2019 року:

1.Історичний урок «Шляхами Української революції  1917-1921 років » для учнів 11 класу (Тріщова І.М.)

2.Виставка – портрет «Визначні діячі Української революції 1917-1921

років » (Щербань Н.В.)

3. Загальношкільна інформаційна лінійка і «Українська революція 1917–1921 років: історія і сьогодення».(Соколенко С.В. )

 

 

Пам’ять, що рятує: голоси правди».

   Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки безневинних людей зійшло у могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів. 22 листопада 2019  року учні Агайманської школи І-ІІІ ступенів прийшли вшанувати пам'ять людей, які загинули під час цієї страшної трагедії, до пам’ятного хреста Жертвам голодомору. Школярі запалили свічки пам’яті, поклали квіти до знаку та хвилиною мовчання вшанували мільйони невинно убієнних людей.

 

Також у школі діяли виставки :   композиція ,,Колосок пам'яті'' ,  бібліотечна  «Голгофа голодної смерті».

День, який змінив усе…

Сьогодні ми згадуємо початок Революції Гідності й вшановуємо Небесну сотню

 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2014 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

 

21 листопада в Агайманській школі відбулися заходи щодо вшанування Героїв Майдану: лінійка-реквієм «Герої не вмирають… Просто йдуть…», виховна година «Наш дух не зламати, свободу не вбити», виховний захід «За Україну, за її волю! Вічна пам’ять героям небесної сотні!», тематична виставка літератури в бібліотеці, написання диктанту.. Цього ж дня у 9 класі написано пояснювальний диктант (уривки з казки «Небесна сотня»), проведено хвилину мовчання з вшануванням загиблих воїнів. Для зустрічі з учнями 8-11 класів  був запрошений колишній учень нашої школи , а нині воїн АТО  Котляр Вадим Олександрович  . Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.Також ми повинні пам’ятати, що кожного разу коли на небі сіяють зорі, за нами спостерігає Небесна сотня, яка освітлює шлях України у краще життя.

20 листопада – Всесвітній день дитини

 

    Всесвітній день дитини − свято, започатковане у 1954 році рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних націй. Саме ООН звернула увагу світової спільноти на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення умов для повноцінного розвитку. Свято також відзначається в день, коли Організація Об’єднаних націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини.

В цей день в Агайманській школі пройшло ряд заходів:

-         Дитячі ігри на великих перервах (Орлова К.І.);

-         Правове лото «Права дитини» для учнів 5-7 класів (Матійків С.В.);

-         Виховна година «Діти – цвіт нашої планети» 3-4 клас (Галкіна Л.В.,Дяконенко І.Д.)

 

Пам’ятайте, що головне для кожної дитини – увага, турбота і любов. Кожен з нас може ощасливити дитину, подарувавши частинку свого тепла, особливо тим, хто цього потребує найбільше!

Європейський день захисту дітей в Агайманській школі

18 листопада 2019 року  в Агайманській   ЗОШ І-ІІІ ст. проведено заходи до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Протягом дня проведено:

- загальношкільну лінійкуна тему  «Ця рука нікого не вдарить» (Матійків С.В.);

- бесіду «Скажи насильству – ні!» (Тріщов В.В.);

- анкетування, розповсюджено буклети та листівки(Матійків С.В.);

- перегляд мультфільму «Розкажи дорослому , якому довіряєш» (класні керівники 1-5 класів);

- перегляд соціального відеоролика  щодо проблеми грумінгу «Уважні батьки»(Соколенко С.В.).

  Всі перераховані заходи спрямовані на профілактичну роботу серед дітей з метою запобіганню скоєння злочинів.

 

  То ж будьте уважні до своїх дітей, вмійте їх вислухати, почути, допомогти у вирішені їх дитячих проблем - навіть якщо вони видаються вам несуттєвими, дріб’язковими. Довіряйте дітям  і вони довірятимуть вам, що значною мірою вбереже їх від  можливих непередбачуваних ситуацій.

Свято «Будь від роду і до роду мова рідного народу»

в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

          В рамках декади української мови 15 листопада в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло свято під назвою «Будь від роду і до роду мова рідного народу» (вчителі Любченко І.А. , Бруштеля О.В.) .

        Учасниками дійства були учні 2-11 класів. Ведучі заходу Векшина Анна та Чай Анастасія провели з присутніми цікаві ігри, мовні конкурси. Родзинкою свята став віночок поезій про рідну мову . Кращі читці школи Горінова Н., Векшина А., Ошлейшек А., Баєва В., Причина Ж.,Самойленко Л., Ватуліна Д., Бурлак А., Пєргаєва Т. декламували вірші про мову сучасних авторів та поетів – класиків.

        Вперше учасниками такого заходу стали другокласники, які також  підготували віршовані рядки . По закінченні свята його учасники написали на промінцях найтепліші  для кожного українські слова. Як завжди, краса та багатство рідної мови, українське слово об’єднали присутніх в єдину родину.

 

 

«Толерантність та нетерпимість»

       16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу у  Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено 

виховну годину з елементами тренінгу  «Толерантність та нетерпимість» з

учнями 5 класу та соціальним педагогом Матійків Світланою Володимирівною.

     Найбільше дітям сподобалася робота  шкільної пошти “Мені приємно тобі  сказати, що…”. Шкільна пошта дала дітям  змогу  сказати одне одному слова подяки, шикарний комплімент, а може просто висловити теплі, добрі, лагідні слова тому, хто їм подобається.

Адже  гарні слова завжди піднімають настрій і вселяютьоптимізм.

       На  перерві  учні 3-го класу   взяли активну участь у колективній вправі «П’ять добрих слів». Обводячи свою руку на аркуші паперу, діти  всередині писали ім’я свого найкращого друга, на кожному пальці намальованої долоні –  позитивні риси свого товариша. Бажаючих було багато, адже одним із найпростіших методів прояву толерантності є вміння зробити приємне іншим.

 

       А також всі бажаючі мали змогу взяти  участь у грі «Дерево Добра». На листочках діти писали імена знайомих їм людей, котрі, на їх думку, чинять добро.

Тиждень безпеки дорожнього руху в Агайманській школі.

 

 

у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів  був проведений Тиждень знань Правил дорожнього руху з 11.11 по 15.11.2019 року. До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів.

Протягом Тижня були проведені загальношкільні заходи:

- лінійка по відкриттю Тижня знань Правил дорожнього руху на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні»;

- виставка в шкільній бібліотеці на тему «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»;

- вікторина «Дорожня грамота»;

- тренінг «Твій безпечний шлях до школи»;

- конкурс малюнків «Твій друг – безпечний рух»;

- конкурс плакатів «Червоний, жовтий, зелений»;

- лінійка по підведенню підсумків Тижня знань Правил дорожнього руху.

Також проведені класні виховні заходи, які були цікавими та змістовними, сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

 

 

 

Акція «Милосердя» в Агайманській школі І-ІІІ ступенів

Милосердя… Це слово, за яким ховається душа людини.
Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім.

Учні школи – щедрі та доброзичливі і завжди відгукуються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією..
Проведення таких благодійних акцій надасть молоді можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

 

Кожного року в нашій школі проходить акція "Милосердя".
Декілька днів тому учні
школи   провідали колишнього вчителя школи ., а нині пенсіонера Негуляєву Віру Сергіївну та подарували  їй продуктовий набір придбанний за рахунок колективу школи.

«Всеукраїнський радіодиктант національної єдності »..

 

 

До Дня української писемності та мови Українське радіо проводить щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».Його читав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови  Олександр Авраменко.. Учні нашої школи також приєднались до цієї акції.

 

День Захисника України у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління протягом тижня у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи, присвячені Дню Захисника України, українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці. Під час тижня для учнів 1-11 класів відбулася урочиста лінійка «Військова слава України», виставка малюнків «КОЗАК – БОГАТИР!», виховні та класні години, переглянуто тематичні фільми. У шкільній бібліотеці організована книжкова виставка "В серцях несемо вдячності немало всім тим, хто землю боронить". 11 жовтня 2019 року відбулися спортивні змагання між збірними командами 8-10 класів. Команди продемонстрували силу, спритність, витривалість, показали знання з історії козацтва. Перемогу здобула команда "Орли" (10 клас). Слід відзначити, що протягом тижня школярі дізналися багато цікавої інформації про свято Покрови, українське козацтво та сучасне свято - Захисника України.

                             Дружня зустріч команд

У рамках декади до Дня Захисника України проведена дружня зустріч з футзалу між юнаками Агайманської та Новодмитрівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. З рахунком 5:1 перемогу отримала команда юнаків Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вітаємо переможців! Так тримати!

Тиждень протидії булінгу  в школі

 

    З 16.09 по 20.09.2019 року у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ст.  проходив  Всеукраїнський  тиждень “Протидії булінгу”. Заступник директора з виховної роботи Соколенко С.В. провела   тренінг для учнів 6-8 класів на тему : «Причини та наслідки булінгу» , в рамках тренінгу учні підготували соціальну рекламу «Stop bulling» . Класні керівники 9-11 класів  провели   бесіди, години спілкування на теми: «Що таке булінг?», «Булінг в Україні та світі», «Запобігання булінгу в школі», «Кібербулінг», «Як подолати булінг?». Впродовж тижня учні мали змогу переглядати на перервах соціальні ролики: “Булінг. Шкільна травля”, “Обережно, кібербулінг!” На стенді психологічної служби школи можна було ознайомитися з інформаційними матеріалами. Для самих молодших школярів провели конкурс малюнків «Булінг очима дітей».

Профорієнтаційна зустріч в школі

       Васильєва Олена Миколаївна , спеціаліст з  профорієнтації   Іванівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості,  провела зустріч з учнями 10 і 11 класів  Агайманської  ЗОШ I – III за темою  «Людина для професії  чи професія для людини». В  ході зустрічі  було проведено  анкетування для визначення професійного  спрямування та сфери діяльності учнів.

 

 

          Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід  «Challenge Fest»  в Агайманській ЗОШ

   24 вересня 2019 року Агайманській школі  в межах Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів  «Challenge Fest»,було проведено змагання з швидкісного збирання Кубика рубика, захоплюючі естафети та спортивний флеш-моб  з «Jump Squats» серед учнів школи.

Першість серед швидкісного збирання «Кубика рубика» отримали учні 10 класу: Новіков Євген та Цьока Максим .Цього ж дня учні 5-6  класів змагалися у цікавих та розважальних естафетах.  Призові місця розприділилися таким чином: Орлова Варвара (1 місце); Орлова Софія (ІІ місце); Яковенчук Данііл (ІІІ місце). Кульмінацією всього свята став спортивний флеш-моб  з «JumpSquats» в якому взяла участь вся школа.Фото та відео матеріали направлені до організаційного комітету.

 

Дякуємо усіх хто долучився до цікавих спортивних, пізнавально-розважальних заходів! 

Всесвітній день прибирання в Агайманській школі

 

 

       21вересня 2019 року відбулася масштабна Всесвітня акція «Люди за чисту планету!». Ми приєднались до багатомільйонного загону добровольців у всьому світі, які намагаються зробити нашу планету чистішою і об’єднують свої зусилля по вирішенню однієї з найважливіших проблем навколишнього середовища – проблеми не правильного поводження з відходами. Ми хочемо привернути увагу всіх мешканців Агайман до проблеми забруднення узбіччя доріг у нашому села. У соціальних мережах цю проблему порушують дуже часто, але чи слідкуємо кожен за собою? Чи задумуємось, що один папірець, викинутий мимохідь – це вже проблема. Закликаємо всіх жителів села Агаймани підтримати проведення акції «WordCleanupDay».

Веб-конференція в освітньому закладі

18 вересня 2019 року відбулася веб-конференція з викладачами ХНТУ та учнями 10-11 класів та їх батьками . Це сучасний потужний навчальний та науковий комплекс, у якому створено всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.є реальна можливість підвищити власний рівень підготовки і досягти високої результативності при здачі зовнішнього незалежного оцінювання, яке є запорукою успіху при подальшому вступові до Херсонського національного технічного університету та інших вищих навчальних закладів.

 

 

Тиждень безпеки в Агайманській школі

         В Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів  з 16.09 по 20.09.2019 року проходить   Тиждень  безпеки  життєдіяльності , метою якого є удосконалення теоретичних знань та практичних навичок  з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя.

        Тиждень   розпочався загальношкільною лінійкою на тему: «Правила безпеки життєдіяльності вдома та в школі» (вчитель Соколенко С.В.). Для учнів 1-11 класів проведено єдиний урок безпеки  «На дорозі небезпечно,  тож обачним бути  доречно» . Третьокласники (вчитель Галкіна Л.В.)   взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечні канікули »  та отримали дипломи І  ступеня.

 

      На дітей чекає ще багато цікавинок : конкурс малюнків «Обережним будь: про безпеку не забудь », «День Цівільного захисту», вікторина  «Безпека в школі та дома» та ін..

 У Агайманській школі проходив  Олімпійський тиждень, який тривав з  09 по 13 вересня 2019 року. Тиждень присвячений  Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту. Багато цікавих заходів було проведено: загальношкільна лінійка «Спорт – це життя », спортивне орієнтування, малі олімпійські ігри, квести,  спортивно-розважальні свята, конкурси, майстер-класи, вікторини.

                     Синьоокий вересень кличе у мандрівку

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
10  першокласників вперше сядуть за парти, а для  учнів 11-го класу, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.
Директор школи
Єльцова Р.М.  привітала всіх з чудовим святом вересня – Днем  Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
Приємно на святі отримувати і подарунки. Так випускник  нашої школи Кива Микола Миколайович  подарував школярам спортивний інвентар. А вихованці дитячого садка подарували всім гарний настрій своїм неперевершеним виступом.

 

 Свято наче закінчилось та святковий настрій не покидав усіх. Хай щастить Вам, діти!

Врученння свідоцтв у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 «Золота молодь України»

Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення школи та отримання Свідоцтва про загальну середню освіту.  Ось і зараз  прийшов  час, коли  єдина  для  7 випускників нашого  села  стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.

Заступник директора з НВР Бєляєва Л.А. вручила випускникам той довгоочікуваний шкільний Оскар, ту зачепилівську пальмову гілку, той Золотий глобус  знань і мудрості – Свідоцтво про загальну середню освіту та Дяконенко Дар'ї Похвальну грамоту у вивченні фізики , на завершення   побажала їм:

 Ідіть в життя замріяні, вродливі,

Між квітами і добрими людьми,

Несіть свої і мрії і надії,

Хай вірність і любов в серцях живуть

Хай Україна-мати порадіє

Благословляєм всіх в щасливу путь.

«Тато - захисник своєї сім’ї та своєї країни».

       Наші батьки - найближчі для нас люди в усьому світі.

«Тато» й «мама» - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою.       

       В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Не залишились осторонь  і вихованці пришкільного табору «Тавричаночка» , 13 червня у них відбулася захоплююча квест-гра : «В пошуках найкращого татуся». Діти виконували різноманітні завдання : складали карти-пазли , шукали підказки по карті, малювали на асфальті портрет  «Щасливої родини»,відгадували ребуси.

Ми раді що у нас з’явилася нагода ще раз вшанувати наших татусів та подарувати їм море позитивних емоцій.

 

 

«Спорт – здоров’я, спорт - це  сила, що дають всім дітям крила»

     Одним із головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я. Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я .
Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя.

 

      5 квітня  учні  школи  взяли участь у загальношкільному проекті  «День здоров’я». Для всіх учнів школи було проведено урок здоров’я.  Говорили про складові здоров’я, заняття спортом та фізичною культурою, користь, яку вони приносять здоров’ю людини. А для учнів 3-4 класів (класні керівники Володіна І.Л. та Дяконенко І.Д.) було проведено спортивне свято «Спорт – здоров’я, спорт - це  сила, що дають всім дітям крила». На початку свята перед командами виступила шкільна агітбригада за здоровий спосіб життя  «Біоритм», а потім команди відбулися командні змагання. Перемогла  дружба, веселий настрій. День здоров'я та спорту пройшов цікаво, весело, в доброзичливій атмосфері та сприяв зміцненню нашої шкільної сім’ї.
Дякуємо всім
учасникам веселого, цікавого  спортивного свята.

Засідання круглого столу «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього»  у Агайманській ЗОШ

 

 З метою вшанування традицій боротьби за Незалежність і Соборність України 2 квітня 2019 року  в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся круглий стіл, присвячений  річниці початку Української революції 1917-1921 рр. “Діячі Української революції ” для учнів 7 класу (класний керівник Середняк Ю.О.). Захід розпочався словами  «Історія будь-якого народу містить періоди, які є вирішальними та доленосними в його житті. Адже хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього». Українська революція 1917-1921 рр., безумовно, має найважливіше значення для          процесу українського державотворення, адже саме тоді було проголошено   незалежну українську державу. Проте шлях до цього кроку тодішньої української влади був  дуже непростим, сповненим нерішучістю, сумнівами і навіть помилками. Наше завдання –  зрозуміти, як відбулось проголошення самостійної української державності і які це мало наслідки.

 

                                                                                           Слава Україні!

Антикорупційний урок  «Знаю права і змінюю світ»

 в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Формування нової правової країни вимагає розуміння кожною людиною відповідальності за свої вчинки та ланцюгову природу корупційних дій. Саме це було покладено в основу уроку «Знаю права і змінюю світ», який було проведено класним керівником  11 класу Сіліним Г.В..

 

Під час уроку учні  переглянули відео звернення директора  Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра, обговорили можливі шляхи подолання корупції. Кожним словом, кожним рішенням ми формуємо  уявлення  дітей про добро і зло, хороші і погані вчинки, показуємо моральні зразки поведінки, викликаємо бажання бути кращими, добрішими.

«Українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості та відваги, вірності народові України»

 

З метою подальшого зміцнення патріотичного духу в учнів, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, популяризації подвигу захисників  України у зоні проведення Антитерористичної операції, підвищення формування військово-патріотичного виховання шкільної молоді та піднесення престижу військової служби в ім’я інтересів Вітчизни у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені заходи:  бібліотечна виставки на тему  « «Добровольці сьогодення – пам’ять про загиблих» (Щербань Н.В.), урок–диспут в 11 класі на тему  «Чи міг би я стати добровольцем?» (Сілін Г.В.); класні години в 5-9 класах «Мужність і честь українських захисників-добровольців», «Пам’ятаймо героїчні вчинки»,  «Їх імена ми пам’ятатимемо завжди» (Матійків С.В.,Середняк Ю.О.,); перегляд  документального фільму «Україна від козацьких часів до сьогодення»(Соколенко С.В.), організовані виставки малюнків (їх передано  воїнам у зону АТО). На уроках «Захисту Вітчизни» для учнів було проведено тренувальне заняття  із розбирання та збирання автомата   (Володін Л.С.) . Підсумком всіх заходів стала загальношкільна  лінійка,  на якій   хвилиною мовчання  та запалюванням вогнику пам’яті вшанували загиблих захисників Батьківщини.

«В сім’ї вольній, новій, ми тебе не забули, Тарасе »

З 4  по  7 березня в Агайманській  ЗОШ І-ІІІ ступенів проходили Шевченківські дні під девізом : «В сім’ї вольній, новій, ми тебе не забули, Тарасе …».Щодня на першому  уроці звучали поетичні хвилинки,де зачитувалися рядки поезій великого поета про рідну Україну, про її красу та велич. На початку урочистостей учні 9 класу разом зі своїм вчителем Середняк Ю.О. провели тематичну лінійку , присвячену початку Шевченківських днів у школі. Десятикласники  підготували  антрепризу «У серці зоріє святе ім’я Генія» (Любченко І.А.). Учні молодших класів оформили виставку дитячих малюнків «Мені тринадцятий минало…». Для 5-6 класів проведено літературну вікторину «Сторінками Кобзаря» (бібліотекар Щербань Н.В.)

 

 

Зі святом любі, жінки!

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у Агайманській школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям.Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Звучали вірші, гуморески, різні інсценування. Хлопці показали себе справжніми чоловіками. А на завершення святкової програми учні 11 класу подарували вчителям – жінкам фільм привітання «Зі святом Вас , любі жінки!»

 

 

                 «На порозі дорослого життя»

 

Вибір професії - одне з найбільш відповідальних рішень, які приймає людина у житті. Це прийняття рішення при великій кількості альтернативних варіантів і необхідності враховувати різні фактори.

Відмінною особливістю молодої людини 16-17 років є те, що саме в цей, завершальний період навчання в школі перед ним стоїть складне завдання - здача іспитів, в тому числі і ЗНО. Адже від підсумкових результатів залежить майбутнє, можливість реалізувати себе у виборі професії.

Таким чином, випускникам притаманне почуття тривоги, навислої загрози, в основі яких лежить страх упустити шанс самореалізації. Психічне напруження, яке відчувають учні 11 класу, різко зростає у другому півріччі.

Але випускники, як, втім, і всі діти, потребують підтримки і розуміння  батьків. Саме про роль батьків у складанні іспитів і проектуванні професійного життєвого шляху своїх дітей  йшла розмова на батьківських зборах учнів 9,11 класів.

 

 

«Герої не вмирають»

     «Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен учень Агайманської школи, згадуючи Героїв Небесної Сотні. З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у  школі пройшли виховні заходи: години спілкування «День пам’яті Небесної Сотні» (для учнів 1-4 класів Галкіна Л.В.), «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні» (для учнів 5-7 класів Середняк Ю.О., Матійків С.В.), «Зима, що нас змінила» (для учнів 8-9 класів Куліш В.В., Тріщова І.М.), година пам’яті «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 10-11 класів). Учні початкової школи провели акцію «Герої не вмирають…». Вони виготовили білих голубів та розмістили на карті України в знак пам’яті про загиблих на Майдані.

Слава Україні! Слава Героям!

 

Україна – це на все життя! Україна - понад усе!

«Поезія у Ліни неповторна…»

     15 лютого в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся шкільний етап  фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».

     Основне завдання цього унікального, єдиного в Україні заходу – популяризація та презентація творчості нашої сучасниці, поета світового масштабу - Ліни Василівни Костенко.

     В  заході взяли учать учні 2-11 класів. На початку заходу учні переглянули презентацію про життєвий і творчий шлях поетеси. Потім читці, виконуючи поезію Ліни Василівни, серцем торкалися до чар неперевершеного слова поетеси. Щедра на добро, спрагла до щастя і волі українська душа геніальної Ліни надихала учасників  на еталонну висоту виконавської майстерності. Натхнена поезією Ліни Костенко учениця 10 класу Марушенко Катерина прочитала свої власні вірші, присвяченні поетесі «Триптих: Жінка. Поетеса», які перемогли на шкільному етапі. Всім цим дійством вміло керувала талановитий викладач української мови та літератури Любченко І.А. Зворушливо, натхненно, з гордістю і талановито лилася поезія Ліни Костенко з уст виконавців на фестивалі.

Профорієнтаційна зустріч з випускником

     В рамках профорієнтаційної роботи випускник Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Похилий Владислав Євгенійович, а тепер студент Державного навчального закладу «Мелітопольського вищого професійного училища» відвідав школу, в якій навчався і провів цікаві змістовні зустрічі з учнями 9 та 11 класів.

      Майбутнім абітурієнтам була надана вичерпна інформація про навчання в «Мелітопольському вищому професійному училищі», правила вступу, перелік документів, особливості організації освітнього процесу.

Старшокласники з цікавістю слухали інформацію про училище і ставили питання щодо умов вступу, проживання та студентського дозвілля.

 

      На завершення учні подякували за гарну зустріч та висловили побажання про продовження таких заходів на майбутнє. В свою чергу студент розмістив інформаційні буклети з відповідними контактами на дошці оголошень у школі.

Відбулися  виховні заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня виводу військ з Афганістану

 

           В історію афганської війни вписали свою сторінку  молоді хлопці з села Агаймани, які потрапили на цю страшну війну. Через жерло цієї війни пройшло п’ять молодих хлопців: Новіков В.А., Козлов Ю.Г., Смолін П.В., Піскоха Г.Ж., Яценко М.М.  Саме таким мужнім хлопцям-героям і була присвячена виховна година у 8 класі  «Крізь пекло Афганської війни» (класний керівник Куліш В.В.). Усі присутні на цьому заході пройнялися повагою до подвигу наших воїнів-інтернаціоналістів, тому були схвильовані, а в декого на очах бриніли сльози. Таке забути неможливо і ми не маємо права це робити: "І пам’ять ожива пекучим щемом ран, ніколи не забути нам тебе, Афганістан." Крім того, з метою відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в школі були проведенні такі заходи: урок-реквієм «Болить і досі всім Афганістан» для учнів 9 класу (вчитель історії та права Тріщова І.М.), імпреза «Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам’ять!» для учнів 10-11 класів (заступник директора Соколенко С.В.), бібліотечний урок та викладка літератури на тему: «Пам'ять без кордонів» (бібліотекар Щербань Н.В.), військово-спортивні змагання «Вчимося захищати Батьківщину» (вчитель фізичної культури Володін Л.С ). Ще довго Афганістан буде щеміти в грудях багатьох із нас – загиблих не повернути. Наша пам'ять буде свято зберігати ці афганські втрати.

 

Ви десь помітили жарину – її ви швидко погасіть,
Бо з іскри може все згоріть.
Всі знайте вимоги пожежні і будьте пильні й обережні!

«Пожежна безпека очима дітей!»

 

    Вогонь завжди потрібний людям, сила вогню дуже велика. На жаль, вогонь приносить людям не тільки добро, радість і втіху, а й прикрощі. Чому? Бо може виникнути пожежа. Але пожежа сама собою не виникає. Причиною виникнення є неправильна поведінка дитини з вогнем. А яка різниця між вогнем і пожежею? Вогонь можна загасити заливши водою, засипати піском. А коли ми не в змозі без допомоги пожежних дати раду горінню – то це вже пожежа. І в такому випадку ми звертаємось по допомогу, дзвонимо 101, в пожежну охорону. З метою захисту життя і здоров’я учнів було проведено конкурс малюнків на протипожежну тематику  «Пожежна безпека очима дітей!». Активними учасниками стали учні 2-8 класів, яким в ході конкурсу класні керівники пояснювали як потрібно себе поводити і те, що потрібно знати при пожежі.

«Пам’ять про героїв стукає в наші серця»

Народе мій, пишаюся тобою:

Понад Майданом сонця лик сія...

Ми – нація! Хай знають всі у світі!

Слава Україні! Героям слава!

В рамках проведення заходів до знакових подій, пов'язаних з Революцією Гідності, 06 лютого 2019 року, в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід «Пам’ять про героїв стукає в наші серця».

В фойє актового залу було виставлено бібліофотосушку – експозицію світлин, на яких закарбовані зворушливі, тривожні і трагічні моменти тих подій. Учні читали вірші «Революція, що змінила країну».

Для дітей демонстрували відеопрезентацію документальних фільмів про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні «Біль мого народу».

Вивчаємо правову абетку

 

      Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти в дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки. 30 січня з метою попередження та профілактики правопорушень, запобігання булінгу; розвитку правової та здоров’язберігаючої компетенції відбулася зустріч з тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника Каховського ВП ГУНП Іванівського району ВП в Херсонській області Косенковим А.Г. та начальником сектору превенції Каховського ВП ГУНП Іванівського району ВП в Херсонській області Самойленком В.В. Під час зустрічі гості розповіли учням про відповідальність за скоєння правопорушень; ознайомили з переліком правопорушень, за які передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність; звернули увагу на проблеми, які породжуються вживанням алкогольних та наркотичних речовин. Гості також відзначили, що незнання законів не звільняє від відповідальності і підкреслили необхідність вивчення правознавства. Окремо виділили питання про співвідношення прав та обов’язків дітей. Гості підкреслили, що права дитини мають бути захищені і ознайомили учнів з переліком їхніх прав. Косенков А.Г. ознайомив з новими законами України про булінг та домашнє насилля. Він наголосив про недопустимість насилля в сім’ї і ознайомив учнів з контактними даними ювенальної поліції та телефонами гарячої лінії «Булінг». На закінчення зустрічі гості запропонували учням, які мають бажання вступати до Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, взяти направлення від Іванівської поліції. Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам цих служб за співпрацю і високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.

              Фізики - дослідники в гостях у першокласників

 

        Цікаво  та незвичайно закінчився тиждень «Світ захоплень» для першокласників Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Урок «Я досліджую світ » перетворився на справжню фізичну лабораторію, адже в гості до малюків завітали десятикласниці  Векшина Анна, Марушенко Катерина та їх наставник Тріщова Л.І. Учні з небувалим інтересом спостерігали за «магічними»  перетвореннями, які виконували юні фізики – дослідники.  Кожен дослід став для першокласників справжнім відкриттям,   дав змогу власноруч пересвідчитися в небувалій силі науки. З неменшим ентузіазмом демонстрували свої здібності десятикласниці, адже Векшина А. мріє по закінченні школи стати вчителем фізики у власній школі.

Тиждень математики в Агайманській школі

 

З 17 по 22 грудня у Агайманській  школі проводився тиждень математики. Під час якого вчителями математики Сіліним Г.В.,Матійків С.В та Тріщовою Л.І.  були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання, в яких були задіяні усі учні школи. Дітлахи спробували свої сили у математичних квестах,брейн-рингах , які для них підготували вчителі математики. Діти отримали масу позитиву та гарного настрою, а головне – дійшли до перемоги.

Крути – приклад героїчної боротьби української молоді

 

    29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути відбувся бій, під час якого вдесятеро більша армія більшовиків розгромила добровольців – київських студентів та бійців вільного козацтва. Цей бій став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

    Пам’яті цих подій в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведені такі заходи:

- урок пам’яті для учнів 10 класу на тему: «Вони славу здобували України біля Крут» (класний керівник Любченко І.А.);

- учнями 11 класу переглянуто та обговорено історичний фільм «Бій під Крутами» (класний керівник Сілін Г.В.);

- для учнів 2-3 класів проведено засідання за «круглим столом» «Крути – приклад героїчної боротьби української молоді» (шкільний бібліотекар Щербань Н.В.).

«Голокост: Чужого горя не буває»

    У січні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. У цей день згадують переслідування і геноцид євреїв нацистами і колабораціоністами 1933-1945 роках.

   У рамках заходів, приурочених до цієї події  було проведено інформаційну лінійку «Голокост: злочин проти людства». В класних колективах 5-11 класів проведено Уроки пам’яті «Історія скорботи та героїзму», а вчитель історії Тріщова І.М. прочитала лекції для старшокласників «Трагедія Голокосту». Класний керівник 8 класу Куліш В.В. провела годину-реквієм «Голокост: Чужого горя не буває».

   У шкільній бібліотеці оформлено виставку історичної та публіцистичної літератури, присвячена подіям Другої світової війни «Скорботна свічка пам’яті святої».

   У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої – Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

Охорона праці – моє безпечне майбутнє!

     В Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом січня проходив конкурс  дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

     Головна мета конкурсу - виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров'я, формувати високу культуру безпечної праці.  В конкурсі взяли  участь учні 1-7 класів. Переможцями стали: Прокопюк Надія, учениця 7 класу, Орлова Варвара, учениця 5 класу, Матійків Богдан, учень 4 класу, Климович Аріадна, учениця 7 класу.

     Активність учасників конкурсу свідчить про небайдужість молоді до здорових та безпечних умов праці у різних галузях виробництва та суспільного життя.

«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

     Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 5 – 7  класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради незалежності», «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», а також вікторина «Як я знаю Україну?». Під час  свята діти згадали важливий момент  історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

 

     У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка  літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти намалювали  яскраві малюнки та газети, приурочені до Дня Соборності. А щоб підкреслити значення свята , одягнулися у вишивані сорочки. 

Родина до родини – народ

     На Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини. А родина до родини – народ.

 

    14 січня в Агайманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася родинна зустріч з майстринями вишивки бісером родин Бабакової Л., Латуші Н., Латуші Ю. та класами, де навчаються їх діти і онуки. Майстрині познайомили дітей зі своїми роботами.

Новий рік

 

     Новий рік! Ці два слова і у дорослого, і у малечі асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.  Весело пройшло новорічне свято у нашій школі для учнів 1-4 класів «Пригоди Пана Коцького під Новий рік». Учасниками були герої мультиків та казок. Цікаво виступали класні колективи 5-11 класів на новорічному святі «Казкові пригоди Діда Мороза». Вони вразили глядачів веселими сценками. 

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Іванівського району

     21 грудня 2018 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Іванівського району.

     Дослідницькі роботи представили: Векшина Анна (Керівник Єльцова Р.М.), Марушенко Катерина (Керівник Тріщова Л.І.).

Свято Миколая

     До дітей  завітали депутат районної ради  Марченко С.О в образі Святого Миколая з торбиною подарунків та протоієрей Свято – Варваринського храму отець Василій. Вони звернулися до дітей з привітанням з нагоди свята, побажали їм добробуту, миру, закликали бути добрими, щирими, зростати на славу нашій Україні. Задоволенню дітей не було меж, коли Святий Миколай сказав:

«Я – Святий Миколай і покинув я рай,

Щоб на землю прийти, чемних діток знайти.

Хто був добрим, не сварився і з увагою учився,

Щирим був і був слухняним, подарунок враз дістане».

 

    Солодощі були придбані за рахунок батьків. Крім того учням 1-4 класів солодощі надав протоієрей Свято – Варваринського храму отець Василій. Солодощі отримали всі діти, подякували гостям пообіцявши, що завжди будуть між собою як одна родина.

Тиждень права в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

     З 10 по 14 грудня в школі проходив тиждень права. Метою тижня було збагатити знання, уміння та навички учнів із питань морально-естетичного спрямування; сприяти формуванню правової свідомості особистості; удосконалювати уміння логічно мислити; виховувати доброзичливість, людяність, тактовність, відповідальність. В рамках тижня відбулися: загальношкільна інформаційна лінійка «Права людини – права дитини» (вчитель історії та права Тріщова І.М.); тематична виставка юридичної літератури «Шляхами правових знань» (Щербань Н.В.);виставка стінгазет «Знай свої права та обов’язки » (класні керівники); тренінг «Закон і ми» для учнів 9 класу (вчитель історії та права Тріщова І.М.); тестування «Чи знаю я свої права» для учнів 7-11 класів (вчитель історії та права Тріщова І.М.); гра-подорож «У країну прав» для учнів 1 – 4 класів; рольова гра «Моделювання судового процесу» для учнів 10 класу (вчитель історії та права Тріщова І.М.); єдиний загальношкільний урок права «Права дитини – права людини» (заступник директора з виховної роботи Соколенко С.В.). Учні з великим задоволенням залучалися до соціологічних опитувань, виставки малюнків на правовиховну тематику, конкурсу плакатів та їх захисту.

Благодійна акція «Мистецтво - заради життя!» в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     На початку грудня колектив Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримав запрошення від Херсонського обласного Центру народної творчості спільно з працівниками онкогематологічного відділення Херсонської обласної лікарні взяти участь у благодійній акції «Мистецтво - заради життя!».

    Діти радо погодилися та виготовили справжні витвори мистецтва для реалізації на благодійній акції 19 грудня під час відкриття обласної Новорічної ялинки.

Зимові свята України в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

    3 давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Саме тому 13 грудня відбулося свято на честь Андрія Первозванного "Зимові свята України", яке зі своїми учнями підготували класоводи 2-3 класів Галкіна Л.В. та Дяконенко І.Д. Гостями та безпосередніми учасниками були учні молодших класів школи. В ході заходу діти ознайомились з зимовими святами, пограли у веселі ігри. Цілу годину у святково прибраному класі звучала музика, лунали пісні, виконувалися запальні танки. Усі діти залишись приємно задоволені заходом.

Агайманські першокласники привітали працівників сільської ради з Днем місцевого самоврядування 

    Радість, вдячність та гарні побажання – ось ключові враження сьогоднішньої зустрічі.

    6 грудня, напередодні свята Дня місцевого самоврядування, наймолодші школярі Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали в гості до сільської ради, щоб привітати зі святом та висловити щирі слова подяки депутатам та працівникам. Першокласники поділилися своїми враженнями від навчання в Новій українській школі, розповіли про досягнення та мрії.

    Зі словами найщиріших побажань до дітей звернувся сільський голова Володимир Сушко.

 

    Прощаючись з гостями, працівники сільської ради пригостили малечу смаколиками.

Свято наближається…

     6 грудня в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено шкільну виставку – конкурс «Букет замість ялинки» з метою пропаганди серед учнів бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічних композицій, подарунків, ялинкових прикрас, виробів декоративно-прикладного мистецтва, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості.

     У конкурсі взяли участь 3-11 класи в номінаціях «Новорічна композиція», «Новорічний подарунок», «Альтернативна ялинка», «Стилізована ялинка».

 

Діти підготували не тільки композиції, а також захист до них. Кожен клас запропонував свою невеличку новорічну казку... За висновком журі всі композиції відображали святковий настрій та мали новорічне спрямування.

Час обрав нас

     5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Сьогодні волонтерство стало в Україні необхідним, як ніколи, адже направленої допомоги окремих добровольців та волонтерських організацій потребують солдати нашої армії, окремі підрозділи, переселенці, поранені в АТО та їхні родини.

 

     В Агайманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів працює волонтерський загін «Грані добра», голова загону - учениця 10 класу Векшина Анна. Члени загону ініціювали збір коштів постраждалим жителям міста Ічні, взяли участь в акції «Від серця до серця», «Дякую Захисникам!», під час проведення яких виготовляли обереги та малювали малюнки. Саме в цей день члени волонтерського загону організували вітамінні перерви для учнів початкових класів.

День Збройних Сил України

      6 грудня відзначається День Збройних Сил України і всіх майбутніх захисників привітали на святковій лінійці. Під час перерв усі бажаючі могли створити величезний колаж малюнків з гаслом: «Ми за волю, ми за мир…». З учнями 9-11 класів було проведено виховну бесіду «Загальний військовий обов’язок». Вчитель «Захисту Вітчизни» провів показові заняття зі збирання та розбирання автомата Калашникова для учнів 9-11 класів.

    Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні бути свідомим, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство чи юність.

 

    Ми, нащадки тих славних лицарів, мусимо знати наше минуле. А хлопці мають готуватися за прикладом козаків до служби у війську. І хоча країна наша мирна та ми ж повинні вміти в разі потреби захистити свою землю, як це робили козаки.

День Гідності та Свободи

    З метою відзначення Дня Гідності та Свободи в Агайманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів організовано та проведено ряд заходів:

у шкільній бібліотеці облаштовано тематичну виставку літератури та творів образотворчого мистецтва; в кожному класі проведено уроки пам’яті Героїв Небесної Сотні, на яких класні керівники ставили за мету вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, прищепити любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Учні мали змогу відновити в пам’яті події, які стали початком «кривавого майдану»; загальношкільний мітинг-реквієм об’єднав в єдиній молитві за Україну всіх учасників освітнього процесу; наприкінці дня учні старших класів переглянули документальний фільм «Революція Гідності».

«Ціна неуваги»

    З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів з  12 по 16 листопада  тривав Тиждень безпеки дорожнього руху. 

     Педагог-організатор (Матійків С.В.), класний керівник (Володіна І.Л.)  та лідери учнівського самоврядування організували показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 класів) та документального фільму «Ціна неуваги». Присвячується пішоходам» (для учнів 6-9 класів). Учні 4 класу провели квест-гру про дорожній рух. Серед учнів 7-8 класів було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» щодо правил дорожнього руху, переможцями якої стали учні 8 класу.

Відбувся дитячий турнір із міні-футболу серед юнаків 2007-2008 років народження

    06 листопада 2018 року пройшов турнір на базі спортивного залу Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у змаганнях брали участь 4 команд із загальноосвітніх закладів Іванівського району: Агаймани, Дружбівка, Любимівка та Новодмитрівка Друга.

    Весь турнір пройшов у напруженій та цікавій боротьбі. За результатами турніру призові місця розподілились наступним чином:

1 місце – Любимівська ЗОШ;

2 місце – Новодмитрівська ЗОШ;

3 місце – Дружбівська ЗОШ.

Сергій Довбня відвідав Агайманську ЗОШ І-ІІІ ступенів 

     Голова районної державної адміністрації Сергій Довбня відвідав Агайманську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де перевірив умови навчання учнів першого класу за програмою «Нова українська школа».

     Нагадаємо, що з 01 вересня поточного року в Україні вступила в дію ключова реформа Міністерства освіти і науки «Нова українська школа».

      Для забезпечення якісного освітнього процесу заклади освіти Іванівського району отримали дидактичний матеріал для учнів 1 класів, а саме: дитяча карта світу, дитяча карта України, карта «Моя Україна. Рослини і тварини», килимки-конструктори з пазлів, комплект настільних розвивальних ігор, демонстраційний комплект вимірювальних приладів, ваги математичні демонстраційні, мікроскоп учнівський малий, глобус політичний, стенди «Куточок природи» та «Куточок безпеки», наочно-дидактичні матеріали на магнітах «Абетка українська» та «Абетка англійської мови». Для кожного учня придбано: віяло літер, віяло з цифрами, віяло кольорів та геометричних фігур, набори лічильного матеріалу, лупи шкільні, секундоміри.

Акція «Відповідальність починається з мене» у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Одне з головних завдань школи – виховання активної соціально відповідальної молоді, якій майбутнє України та свого краю не байдуже. З метою пропаганди та утвердження здорового способу життя в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходила інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

     В рамках акції були проведені виховні години «Здоров’я - найцінніший скарб життя», «Хочу, можу, треба», «Здорова дитина - майбутнє країни», мета яких - ознайомити учнів з видами шкідливих звичок, їхнім впливом на організм школярів; а також було проведено роз’яснювальну роботу про відповідальність за придбання і вживання алкогольних напоїв неповнолітніми особами. Для наймолодших учасників освітнього процесу медичною сестрою школи Яшиною Л.М. проведено рольову гру «В гостях у Нехворійка».

     Важливим засобом формування здорового способу життя в учнів у процесі освітньої діяльності є залучення їх до спорту. Отож, були проведені спортивні змагання, флешмоб з метою популяризації здорового способу життя серед молоді.

    Щоб сформувати в учнів прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей, їх було залучено до акції "Відповідальність починається з мене" за напрямком "Моє село, моя школа - моя відповідальність". У школі проведено благоустрій території. Активну участь у заході взяли учні 3-11-х класів. А допомогу надали підприємці нашого села Дяконенко Володимир Миколайович та Дяконенко Сергій Пантелейович. Ми віримо в те, що  завдяки нашим спільним зусиллям село стане кращим.

    Закликаємо, якщо ти – свідомий громадянин своєї країни, тобі не байдужий завтрашній день та середовище, де живуть твої батьки, рідні та діти, не сиди склавши руки! Відповідальність починається з тебе!

Відбувся ІІ (районний) етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна»

     30 жовтня 2018 року відбувся ІІ (районний) етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля - Україна», в якому взяли участь учні Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Марушенко Катерина (10 клас) з авторським віршом «Лист на фронт» та посіла І місце, Панасюк Назар (4 клас) - ІІ місце та Орлова Варвара (5 клас) - отримала відзнаку.

     Патріотичний марафон «Моя земля Україна – лелеки легке крило» 

    Державотворчі процеси, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій.

     З цією метою 26 жовтня 2018 року в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов патріотичний марафон «Моя земля Україна – лелеки легке крило». Ініціаторами стали учні 10 класу на чолі з класним керівником Любченко І.А. та шкільним бібліотекарем Щербань Н.В. Під час марафону діти виготовляли патріотичні браслети, листи-обереги та малюнки про мир. Підхопили ідею патріотичного марафону і учні 2-3 класів (Галкіна Л.В. та Дяконенко І.Д.), які провели виховну годину «Щоб у серці жила Україна», де учні ознайомилися з цікавими фактами про Україну.

 

                           «  А пам'ять священна…»

     З метою  відзначення 75 річниці  визволення району від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні в  Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено цикл заходів на відзначення цієї дати.

    Учні початкових класів провели історичну мандрівку «Звитяга і жертовність України» (Володіна І.Л.), учні 5 класу стали учасниками літературної години  «А пам'ять священна..» на якому бібліотекар Щербань Н.В. декламувала вірші на воєнну тематику, розповідала про своїх рідних, а саме: дідуся, бабусю, які пережили ті страшні, криваві роки. По завершенню зустрічі відбувся перегляд документального фільму про війну.  Для учнів 6-7 класів відбулася година пам’яті «Часи пройшли , роки минули  та ми героїв не забули» (Матійків С.В.), здобувачі освіти 8-11 класів були присутні на  інформаційно – пізнавальній годині «І вічність, і велич, і скорбота», яку для них провели їхні наставники (Любченко І.А.,Тріщова І.М.,Сілін Г.В.). Діти  пройнялися духом патріотизму та  вдячності дідам та прадідам за мирне небо.

Молодь обирає спорт

    19 жовтня 2018 року о 15.00  відбулася товариська зустріч  футбольних команд  « Агаймани»  та «Новодмитрівка». До складу команд входили учні 9-11 класів. Гра пройшла в дружній атмосфері, гравці з повагою відносилися один до одного. Рахунок гри  6 : 3 на користь гостей (Новодмитрівців). Не дивлячись на поразку учні отримали море задоволення від гри та спілкування з однолітками. Гра відбувалася на належному рівні. Господарі готувалися до прийому гостей,прибрали самостійно футбольне поле, поставили попереджувальні знаки. Одягнули форму, яку їм надала сільська рада. Гравці виносять подяку всім, хто допомагав у організації гри.                  

       І наостанок, в наш час комп’ютерних технологій,  коли сучасні діти весь вільний час проводять біля монітора ПК, підлітки нашли час для спорту, тож підтримаймо їх. Так тримати! 

«Лине слава козацька»

     12 жовтня 2018 року до Дня захисника України між учнями 11 класів Новодмитрівської та Агайманської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів відбулася військово-патріотична гра «Лине слава козацька».

     В рамках цього заходу юнаки здійснили семикілометровий пробіг до тактичного поля, де відбувалися практичні дії «Майбутні захисники Вітчизни» (керівники Сушко В.С. та Володін Л.С.). Хлопці із задоволенням виконували серйозні завдання: ознайомилися із різними типами гранат, мін, вибухових речовин, розбирали і збирали автомат АКМ, виконали практичні стрільби з ПГ, відпрацювали стройові прийоми без зброї у складі взводу.

    Юнаки справилися із поставленими завданнями. Додому повернулися стомлені, але задоволені тим, що набули необхідних навичок та познайомилися з новими друзями...

«Подорожуємо козацькими стежками»

     Протягом дня у школі лунали вітання та щирі побажання хлопцям, вчителям та працівникам школи. У кожному класі дівчата привітали їх гарними словами, теплими побажанням  та приємними подарунками. Класними керівниками проведені святкові виховні заходи: виховна година для учнів 2-3 класів «Козацька слава поміж віки» (Дяконенко І.Д., Галкіна Л.В.), гра-подорож «Подорожуємо козацькими стежками» для учнів 5-6 класів (Погрібний А.О.), година історії «Оживає рух козацький» для учнів 8-9 класів.

«Учитель спокою не знає, учитель завжди у тривозі»

       Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим  і в Агайманській школі. Заздалегідь учні готують привітання, багатокольорові , веселкові плакати, прикрашають школу.

        День у школі розпочавсь з привітання вчителів, учні 10 класу виготовили святковий вчительський календар в якому  вітали  вчителів віршами та прекрасними  малюнками.

      Приємною нотою в цей день також став концерт під гаслом «Учитель спокою не знає, учитель завжди у тривозі». Всі класи дарували для вчителів тепло та радість з усмішкою на обличчі. Одні співали, інші танцювали, показували смішні сценки, робили пародії, розповідали  кумедні історії про вчителів. Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою.

       Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.

Уклін тобі осіннє покоління!

           Протягом 01-04 жовтня 2018 року в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені заходи з відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, а саме:

     Прозвучала інформаційна хвилинка на лінійках із закликом   до молодого покоління: не бути байдужими до людей похилого віку, а також не забувати про свій обов’язок допомагати та піклуватися про людей похилого віку;

класні виховні години в 9-11 класах на тему: «Сивина на скронях – мудрість у очах», в 4-8 класах на тему: «Поважаймо старість словом і ділом», в 2-3 класах на тему: «Шануємо та поважаємо».

      На завершення свята у  школі пройшов святковий концерт на який були запрошенні жителі села та представники сільської ради.

       Пам'ятаймо і надалі про свій борг перед ветеранами та людьми поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу й турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

1030-річчя Хрещення Русі-України

     Цікаво і змістовно пройшли в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів заходи щодо відзначення 1030-річчя Хрещення Русі-України.

 

     Учні ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Духовна спадщина українського народу», організованою і проведеною бібліотекарем Щербань Н.В. Вчителі початкових класів провели зі своїми учнями бесіди «Хрещення Русі-України за князя Володимира та значення християнства». Для учнів 9-11 класів було проведено єдину тематичну годину спілкування «Хрещення Русі-України та його історичне значення у розвитку християнства».  Для учнів 7-8 класів проведена інформаційна хвилина, відео-презентація «Духовні ідеали наших пращурів».

Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людську духу

 

     28 вересня 2018 року в Агайманській  школі, в рамках відзначення  Всеукраїнського дня бібліотек, пройшли бібліотечні уроки до дня народження В.О. Сухомлинського   «Творчість В.О.Сухомлинського», «В.О. Сухомлинський – Прометей всієї України». "

 

     Шкільний бібліотекар Щербань Н.В. ознайомила всіх гостей із тематичними книжковими виставками, найбільшими та найменшими книгами в бібліотеці, розповіла присутнім про роль книги в житті людини та нові літературні надходження, нагадала учням  основні правила роботи з книгою та правила поводження в бібліотеці. 

Юний агайманець здобув перемогу в престижному науковому конкурсі

    Національний центр «Мала академія наук України» проводить у кінці вересня фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів.

    За підсумками обласного етапу конкурсу переможцем визнано учня 7 класу Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галкіна Юрія та включено його до обласної команди переможців, які будуть представляти Херсонщину на заключному етапі конкурсу в м. Києві.

 

    Юний дослідник спільно з науковим керівником, учителем географії Соколенко Світланою Вікторівною, написав дослідницьку роботу про збереження навколишнього середовища (номінація «Звалища та довкілля») і презентуватиме її на фінальному етапі конкурсу.

«Пам'ять жива»

 

     Учні Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучились до відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму.

     В освітньому закладі проведено тематичну лінійку. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

     Учні 9 класу разом із заступником директора з виховної роботи Соколенко С.В. завітали до Стягіної Варвари Іванівни, вчителя-пенсіонера, ветерана педагогічної праці, найстарішої жительки с. Агаймани. Варвара Іванівна була вивезена на примусові роботи до Німеччини. Діти уважно прослухали змістовну, схвильовану розповідь про ті далекі трагічні події.

Боковая панель

Контакти:

 с.Агаймани,                  вул. Українська, 2

 Тел.: 2-81-40

 email:  frunzechool@meta.ua