РІВНЯЄМОСЬ НА НИХ!

ВІДМІННИКИ ЗАКЛАДУ У 2018-2019 н.р.

1.     Латуша Валентин – 2 клас

2.     Монтій  Діана – 2 клас

3.     Шарай Дмитро – 2 клас

4.     Антюшин Артем – 3 клас

5.     Панасюк Назар – 4 клас

6.     Самойленко Володимир – 8 клас

7.     Герасимов Єгор – 10 клас

 

8.     Марушенко  Катерина – 10 клас

ЗОЛОТИЙ

ФОНД ШКОЛИ

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики учениця 10 класу       ДЯКОНЕНКО ДАР’Я ВОЛОДИМИРІВНА

Школа для дитини є життєвим простором, а не «експериментальним майданчиком» майбутнього життя. Тому вся діяльність нашої школи вибудовується таким чином, щоб сприяти становленню особистості як творця власного життя, усвідомленого вибору нею власного життєвого шляху. 

 


МЕДАЛІСТИ ФРУНЗЕНСЬКОЇ ШКОЛИ

2013-2014 н.р.

Золота медаль  

Чорноіваненко Вячеслав Вячеславович

 

 

                                                                              Кожна дитина талановита, 
                                                                              головне – допомогти їй знайти себе…

        Діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільше  обдарованих дітей лише в Україні. У Фрунзенській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчаються понад сто учнів,у кожного з них свої інтереси, свої уподобання.  Чим же сучасні школярі люблять займатися у вільний час?  Щоб зазирнути у цей загадковий світ дитячих захоплень ,давайте,шановні читачі,познайомимося з трьома дівчатками нашої школи. Тарликова Карина та Негуляєва Анастасія – учениці 9 класу,Зуб Анастасія – восьмикласниця. Ці дівчатка дуже талановиті . Вони малюють,вишивають,займаються бісероплетінням,освоїли техніку орігамі та квілінгу , пишуть вірші.      Тарликова Карина  має золоті руки. Для неї нічого неможливого немає. Вона любить займатися декоративно – ужитковим мистецтвом, її вироби прикрашають нашу школу,веселять око. А талант дівчинці дістався у спадок від   її бабусі,яка є великою майстринею. А ще багато цікавого дізнається дівчинка на уроках  трудового навчання , де вчитель Тріщова Л.І.  допомагає розвивати в дівчинці її талант та заохочує до  освоєння нових технологій.

Негуляєва Анастасія – наша художниця та рукодільниця. Жодне шкільне світо не обійшлося без її малюнків. Джерело її таланту-творча сім я . Її матуся Наталія -невтомна трудівниця. Вона підтримує доньку  в усіх її починаннях,радить як краще  підібрати кольори, як оформити роботу.

Зуб Анастасія майстриня з вишиванням бісером .Улюблена тема - Біблійні сюжети. Роботи Анастасії прикрашають шкільну  «Світлицю». Вона полюбляє дарувати їх близьким та друзям. У хвилини натхнення дівчинка пише вірші. Кожен написаний дівчиною вірш – це роздум про долю рідного краю,про красу пшеничних полів, це дитячий  голос на захист миру.  Анастасія знана в школі спортсменка. Улюблений вид спорту – футбол. Та найголовніша турбота Анастасії - шкільна «Сонячна республіка», президентом якої вона являється.

   Хочеться подякувати всім батькам,рідним  та учителям,за те,що не дали згаснути іскоркам таланту , небайдужості  в душах юних українок .  Щасти їм у житті.

 

 

 

                                

Є край, де найкращі у світі пісні

 І цвітом чарує калина

 Де сонечко  вперше всміхнулось мені

Де дім мій – моя Україна!

 

          З метою виявлення  обдарованих    і талановитих дітей, розвитку  художнього смаку особистості, пізнання осмислення краси художнього слова, удосконалення мистецтва живого мовлення, як джерела  збагачення національної культури  України  17 листопада  поточного року в приміщенні Іванівської гімназії відбувся  районний етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна».

        В ньому взяли участь  23 дитини з усього району з них учениці нашої школи – Самойленко Людмила (5 клас) та Марушенко Катерина (7 клас).

        За результатами конкурсу переможцями у середній віковій категорії (у якій приймали обидві дівчинки) переможцями визнано  Бабешко Віру (Новосеменівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Самойленко Людмилу (Фрунзенська ЗОШ І-ІІІ ступнів), Лацко Діана (Дружбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), які зайняли відповідно ІІІ, ІІ та І місця.

         Всі переможці нагороджені грамотами КЗ «Іванівський Центр дитячої творчості».

Вітаємо переможця!!!

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Іванівський Центр дитячої творчості» 30 жовтня 2015 року  на базі Іванівської гімназії проведено районний  інтелектуальний конкурс «Найрозумніший».

Нашу школу у конкурсі «Найрозумніший» представив учень 7 класу Герасимов Єгор, який з гідністю захистив честь школи, зайнявши почесне ІІІ місце серед 10 інших учасників! 

Єгоре, так тримати!!!

«Учень року - 2014»

Бабакова Юлія В’ячеславівна учениця 10 класу Фрунзенської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                          Учень року

         Головне завдання  учня – навчання. Та шкільне життя особливе: вчися, відвідуй гуртки, читай книги, приймай участь  в шкільних справах, і ось ти вже розвинутий, начитаний, розумний, ти кращий серед кращих школярів.

          «Учнем року-2014» визнано активну учасницю життя школи, району  - розумну й талановиту ученицю 11 класу Бабакову Юлію, яку з почуттям гордості учні, вчителі, працівники школи називають Зірочкою.

         Нагородження відбулося в районі 20 лютого. Відзнаку вручала  начальник відділу освіти  районної адміністрації  Шикуленко Л.І.

Боковая панель

Контакти:

 с.Агаймани,                  вул. Українська, 2

 Тел.: 2-81-40

 email:  frunzechool@meta.ua