ПЕДАГОГІЧНИЙ  БЕНЕФІС-ВІТАЛЬНЯ, ВЧИТЕЛІВ,

ЩО АТЕСТУЮТЬСЯ

 

     1 квітня 2019 року у Агайманській ЗОШ  І-ІІІ ступенів відбулось засідання атестаційної комісії. Цьому передував творчий звіт вчителів, що атестуються. Вчителі  Дяконенко І.Д., Середняк Ю.О. поділилися своїми творчими здобутками, презентувавши досвід роботи та результативність професійної діяльності  в                міжатестаційний період.

ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ В АГАЙМАНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

 

     Згідно з планом роботи освітнього закладу,  з метою вивчення роботи педагогічного колективу та вивчення системи роботи педагогів, які атестуються, у лютому 2019 року  під гаслом «Творчість – джерело майстерності » проведено тиждень педагогічної майстерності  вчителів.  В ході тижня педагоги (Дяконенко І.Д., Середняк Ю.О.) показали свою майстерність і знання опанованих інтерактивних, проектних та  інформаційно-комунікативних  технологій.  

 

 

Співдружність між Агайманською ЗОШ  та  ДНЗ «Барвінок

 

      Стрімко несеться час. Невпинно і невблаганно. Разом із ним  мчить вперед життя - до прогресивних змін, до новітніх перетворень. Вчителі початкових класів Агайманської ЗОШ  впевнено впроваджують  інноваційні форми роботи, аби досягти наступності між початковою ланкою та дитячим садком «Барвінок». Вдало проведено роботу з батьками майбутніх першокласників: батьківські збори «Йдемо в нову українську школу», рольову гру  «Адаптаційний портфелик», методичні оперативки.

      23 травня 2018 року  у  Агайманському ДНЗ «Барвінок» проведено  показове  інтегроване заняття, що включало демонстрування  пізнавального розвитку вихованців, розвитку дрібної моторики руки,  фізичного та художнього розвитку, математичного мислення.  Діти охоче демонстрували свої здібності гостям, серед яких були батьки, вчитель майбутнього 1 класу Бруштеля О. та представник  адміністрації школи Бєляєва Л.А.

 

        Вся ця робота свідчить про створення відповідних  психологічних умов для підготовки майбутніх першокласників до шкільного життя, налаштування їхніх батьків на новий пізнавальний період в житті дитини. Адже  співпраця початкової ланки та ДНЗ  окреслює певні перспективи: попереджає помилки у досягненні наступності між ДНЗ та початковою школою, тим самим створюючи безболісний психологічний перехід дитини дошкільного віку до навчання у школі.

     Педрада  «Формування компетенцій здорового способу життя у дітей та молоді через спільну діяльність школи, сім'ї» в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів    

Душа дитини – жовтий соняшник,

                                            До сонця тягнеться щомить,

                                                Та на душі тоді  лиш сонячно,

                                   Коли нічого не болить,

                                                      Коли дитина                                                                                                    загартована

                                              Здорова й сильна, не сумна,

                                                        Тоді наука  їй – як золото,

                                                         А світ - як  казка  чарівна.

Плекаймо, вчителі, той соняшник,

                                                         Нехай здоровим  він  зроста,

Обличчям  тягнеться  до  сонечка,

                                                                 Корінням – вглиб  землі                            вроста.

 

       29 березня  2018 рокув Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено засідання педагогічної ради у формі ділової гри  на тему «Формування компетенцій здорового способу життя в дітей та молоді через спільну діяльність школи та сім’ї». В рамках підготовки до засідання проведено показові уроки  та  виховні заходи («Здоров’я – головний життєвий скарб»,кл.керівник 4класу Бруштеля О.В. ). Напередодні проведення педагогічної ради заступником директора з НВР Бєляєвою Л.А. спільно з медичною сестрою школи  було проведено мікродослідження «Роль батьків у формуванні здорового способу дитини». З цією метою  серед батьків  здійснено анкетування по здоровому способу життя їх дітей.  

      В ході ділової гри в інтерактивних вправах по створенню проектів-колажів, виготовленні реклами, приймали участь  3 команди вчителів-однодумців. Кожна команда презентувала свої  ідеї та креативні думки.

 

 

ТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ В АГАЙМАНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

      Згідно з планом роботи освітнього закладу  з метою вивчення роботи педагогічного колективу та вивчення системи роботи педагогів, які атестуються , у березні 2018 року  під гаслом «Творчий  педагог – творчий  здобувач освіти» проведено тиждень педагогічної майстерності.

 

     Тиждень було сплановано таким чином, що поєднував різні напрямки роботи педагогів: калейдоскоп відкритих уроків, круглі столи, тренінги, масово-виховні заходи. В ході тижня педагоги ( Бєляєва Л.А, Бруштеля О.В., Куліш В.В., Любченко І.А, Погрібний А.О., Тріщова Л.І.) показали свою майстерність і знання опанованих інтерактивних, проектних та  інформаційно-комунікативних  технологій.  Проведені заходи та заняття були цікавими і пізнавальними, сприяли  всебічному  творчому,  інтелектуальному та естетичному розвитку. 

Декада «Досвід – джерело майстерності» вчителів,

 що атестуються триває

 

         23 лютого для вчителів школи проведено відкритий урок природознавства у 4 класі (вчитель Бруштеля) на  тему «Підсумковий урок. Природа материків та океанів».  В ході заняття присутні мали змогу пересвідчитися, що педагогіка партнерства – є основою педагогіки.

 

       Взаємодія між вчителем, учнями та батьками дала прекрасний результат.

Засідання «Дискусійного кафе» в Агайманській ЗОШ

             Педагогічний колектив Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів активно включився в обговорення завдань, які стоять перед  освітянами щодо Концепції НУШ та апробацію нових методів викладання.

            Так,  16 лютого 2018 року у Агайманській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено засідання – тренінг «Дискусійне кафе» на тему: «Нова українська школа  - вимога часу». В ході засідання заступниками директорів з НВР Бєляєвою Л.А. та Соколенко С.В проведено ряд цікавих інтерактивних вправ. Так, на початку засідання, на вдосконалення компетентності педагогів щодо саморозвитку та успішної самореалізації в професійній діяльності на основі чітко визначених засад Концепції Нової української школи, проведено тест «Чи добре ви орієнтуєтесь у Концепції НУШ».

 

        Учасники засідання  працювали у групах , створюючи  проект «Якою повинна бути сучасна школа для учнів ?» очима вчителів, учнів та їх батьків, у якій  буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

     З 16 -23 листопада в Агайманській ЗОШ І - ІІІ ступенів триває тиждень "Педагогічної майстерності вчителів", що атестуються.

     Урок географії в 10 класі практичне заняття. Реклама-презентація "Японія". Вчитель Куліш В.В.

ТИЖДЕНЬ  ПЕДМАЙСТЕРНОСТІ  ВЧИТЕЛІВ

     Відповідно до плану роботи школи на 2016-17 навчальний рік та в рамках підготовки до засідання педагогічної ради «Формування ключових та предметних компетентностей учнів в умовах впровадження Державного стандарту з базових дисциплін» з 13.03 по 22.03.2017 року проведено Тиждень педагогічної майстерності вчителів. Протягом тижня були проведені  відкриті уроки. На відкритих уроках вчителі використали як традиційні методи й форми роботи так і інноваційні. Кожен бажаючий мав можливість відвідати урок і не пошкодував. Адже це не тільки демонстрація рівня професійної діяльності вчителя, а  й безцінний обмін практичним досвідом.

 

                                                             Заступник директора з НВР  Л.А.Бєляєва      

АТЕСТАЦІЯ – ЕКЗАМЕН НА ПЕДМАЙСТЕРНІСТЬ

Весна для педагога свято

Його  талантів презентація

І знову весною наступає

 

Для педагога атестація.

Боковая панель

Контакти:

 с.Агаймани,                  вул. Українська, 2

 Тел.: 2-81-40

 email:  frunzechool@meta.ua