ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367,  листа Міністерства освіти і науки України від 31 березня 2020 року № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти» у районі визначено датою початку приймання заяв про зарахування у 2020 році до комунальних закладів загальної середньої освіти району, для здобуття загальної середньої освіти, – 30 квітня, а до 10-11 класів – з 15 травня по 15 червня.

         Проте, відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID)-19)», у разі продовження карантину та режиму надзвичайної ситуації, перебіг місячного строку для прийому заяв та видачі наказу про зарахування до  закладу буде продовжено з урахуванням часу, що минув до завершення карантину, та організовано прийом документів, необхідних для зарахування, після припинення карантину.

Одночасно повідомляємо, що документи для зарахування та їх копії приймаються електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису

Електрона адреса навчального закладу : agaimani.shkola@ukr.net

                                                                                                                       agaimani.shkola@ukr.net 

Набір до 1 класу 2020-2021ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ 2020-2021 Н.Р.


 

ОГОЛОШЕННЯ 

 

 

Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, розпорядження голови районної державної адміністрації від 06 квітня 2020 року № 99 «Про проведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у 2020 році», Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID)-19)», листа Міністерства освіти і науки України від 31 березня 2020 року № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти»

 

Прийом документів до 1-х класів буде здійснюватись з 30 квітня по 31 травня 2020 року у гнучкому електронному режимі на адресу школи agaimani.shkola@ukr.net .

 

-         Всі батьки можуть подати документи до школи з 30.04.2020 по 31.05.2020 у гнучкому електронному ї на адресу школи agaimani.shkola@ukr.net .

 

 

З 30 квітня 2020 року по 31 травня 2020 року буде проводитись прийом документів дітей для зарахування у 1 клас на 2020 – 2021  навчальний рік у гнучкому електронному режимі на адресу школи agaimani.shkola@ukr.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ 2020-2021Н.Р. 

Конституція України 

 

Стаття 53. Кожен має право на освіту

 

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

 

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ"

 

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

 

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

 

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ"

 

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

 

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

 

 

 

Що потрібно взяти для надання документів дитини

до 1 класу на 2020- 2021 н.р.

 

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

 

2. Паспорт одного з батьків дитини.

 

3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

 

4. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

 

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень"  (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

  

 

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.    

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. 

 

 

-        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

 

-        Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

 

  

Що потрібно придбати для першокласника:

- Шкільна форма не є обов`язковою для учнів, але загальним обговоренням питання батьківською громадою та педколективом школи було прийнято рішення про відповідність одягу учнів офіційно-діловому стилю.

 

- Спортивна форма та взуття;

 

- Портфель або рюкзак, що відповідають віковим та індивідуальним фізіологічним особливостям дитини;

 

- Елементарне канцелярське приладдя (ручки, олівці, фарби, зошити).

 

 

вільні місця.pdf
Adobe Acrobat Document 211.4 KB
наказ про прийом.pdf
Adobe Acrobat Document 363.2 KB
наказ облік 2020.pdf
Adobe Acrobat Document 342.0 KB
наказ прийом заяв 2020 (1) (1).pdf
Adobe Acrobat Document 209.4 KB
роз_06.04.2020_№_99 (1).pdf
Adobe Acrobat Document 112.5 KB
роз_25.10.2019_№_238 (1).pdf
Adobe Acrobat Document 158.8 KB

 АГАЙМАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ІВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

24.04.2019                                                                   № 14

Про проведення обліку дітей

дошкільного, шкільного віку

та учнів у 2019 році

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня  2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (із змінами), Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 жовтня 2018 року № 391 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти району територій обслуговування», підпункту 4.3 положення про відділ освіти Іванівської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 квітня 2010 року № 123 (із змінами), з метою забезпечення здобуття громадянами повної загальної середньої освіти, керуючись пунктом 4 делегованих повноважень статті 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Визначити Агайманську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів відповідальною за організацію ведення обліку дітей шкільного віку, які проживають чи перебувають в межах села Агаймани.

2. Визначити Агайманський дошкільний навчальний заклад «Барвінок» відповідальним за організацію ведення обліку дітей дошкільного віку, які проживають чи перебувають в межах села Агаймани.

3.  Утворити  сільську робочу  групу для виконання роботи, пов’язаної зобліком дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у 2019 році  та визначити відповідальних осіб за надання відділу освіти районної державної адміністрації даних про дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, згідно з додатком.   

4. Обробку та захист персональних даних дітей дошкільного, шкільного віку та учнів під час їх обліку здійснювати відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому від 25 квітня 2018 року № 17 «Про проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку в 2018 році».

6. Контроль за виконанням цьогорішенняпокластисекретаря виконкому сільської ради Персик Л.В.

 

 

Сільський голова                                                                                        В.М.Сушко

 

                                                     Додаток

      до рішення виконкому

    сільської ради

                                                                                                                24.04.2019                                                                      № 14

 

СКЛАД

сільської робочої групи для виконання роботи, пов’язаної з

обліком  дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у 2019 році

 

 

Єльцова                                            -      директор Агайманської загальноосвітньої

Раїса Михайлівна                                    школи І – ІІІ ступенів,

                                                                  голова сільської робочої групи

 

Члени сільської робочої групи:

 

Бєляєва                             -           заступник директора Агайманської

Людмила Анатоліївна                   загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів з навчально-виховної роботи, відповідальна особа за надання відділу освіти районної державної адміністрації даних про дітей шкільного віку та учнів

 

Бєліков               -      дільничний офіцер поліції Іванівського

Костянтин Олександрович             відділення поліції Каховського

ВГУНП України в Херсонській області

                                                          

Персик               -         секретар виконкому Агайманської

Людмила Валентинівна                              сільської ради

 

Прасолова              -         завідувач Агайманського дошкільного

Наталя Іванівна                навчального закладу«Барвінок»,відповідальна особа за надання відділу

 

освіти районної державної адміністрації даних про дітей дошкільного віку 

2.Спроможнсть закладу освіти – 784 учні.

3.Кільксть учнів у кожному класі, наявність вільних місць

1клас  - 9 учнів;  наявність вільних місць – 21

2клас -  11 учнів;                                          - 19

3клас -  8 учнів;                                            - 22

4 клас – 9 учнів;                                           - 21

5 клас -  10 учнів;                                         - 20

6 клас -  13 учнів;                                         - 17

7 клас -  5 учнів;                                           - 25

8 клас  - 13 учнів;                                         - 17

9 клас -   6 учнів;                                          - 24

10 клас – 15 учнів;                                        -15

 11 клас – 11 учнів;                                        - 19

АГАЙМАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-Ш СТУПЕНІВ

НАКАЗ

31.05.2019                                      с. Агаймани                  № 6-у

 

 

 

Про зарахування до складу

 учнів  1-ого класу

     На виконання Законів України «Про загальну середню освіту», «Про освіту», керуючись Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти ( Наказ МОН від 16.04.2018 року № 367 ) відповідно до заяв батьків   і доданих до них копій свідоцтв про народження дитини та оригіналу медичних довідок  

 НАКАЗУЮ:

 

          1.Зарахувати з 31.05.2019 р. до 1-го класу наступних учнів:

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

1.

Гавричков Ярослав Юрійович

27.11.2012

2.

Голінгер Денис Юрійович

31.12.2012

3

Дудяк Оксана Геннадіївна

25.07.2013

4

Журавський Володимир Віталійович

22.06.2013

5

Немченко Вікторія Констянтинівна

10.09.2013

6

Паньков Констянтин Георгійович

30.10.2012

7

Прокопюк Юлія Володимирівна

19.08.2013

8

Скиба Назар Сергійович

08.06.2013

9

Соколенко Софія Леонідівна

20.06.2013

 

 2. Заступнику директора з навчальної роботи Бєляєвій Л.А.:

2.1. Внести прізвища учнів до алфавітної книги за відповідною літерою.

                                                         До 05.08.2019

2.2. Розмістити особові справи учнів до папки з особовими справами учнів 1 класу.

До  10.09.2019

 3. Учителю  1-го класу  Володіній І.Л.:

 3.1. Оформити особові справи учнів відповідно до нормативних вимог.

До  05.09.2019

3.2. Оформити класний журнал 1-го класу відповідно до нормативних  вимог.

                                                                                               До  05.09.2019

3.3. Забезпечити відповідність номерів особових справ учнів номерам в алфавітній книзі і класному журналі.                                           

 До  05.09.2019

  4 Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Бєляєву Л.А.

 

Директор школи                                   Р.М.Єльцова                    З наказом ознайомлено    

 

До уваги, батьків.

Станом на 31.05.2019 року  у 1 класі    21 вакантне місце.                                                             

 

 

               АГАЙМАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА                            І-Ш СТУПЕНІВ

НАКАЗ

12.04.2019                              с. Агаймани                   60

 

Про визначення дати      початку

приймання заяв про зарахування

у 2019 році

         Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 квітня 2019 року № 79 «Про проведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у 2019 році» та наказу відділу освіти від 12.04.2019  № 33 «Про визначення дати початку приймання заяв про зарахування у 2019 році »     

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визначити датою початку приймання заяв про зарахування у 2019 році до комунальних закладів загальної середньої освіти району для здобуття загальної середньої освіти – 30 квітня.

         2. Заступнику директора школи з НВР Бєляєвій Л.А., вчителю  початкових класів Володіній І.Л.:

1) провести батьківські збори майбутніх першокласників та з 30 квітня 2019 року розпочати приймання заяв про зарахування до освітнього закладу;

2) зарахування учнів проводити згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, відповідно до території обслуговування, закріпленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 жовтня 2018 року № 391 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти району територій обслуговування».

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор школи                                              Р.М. Єльцова

З наказом ознайомлено:       

 

 

ІВАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

23 жовтня 2018 р.                                             391

 

Про закріплення за закладами

загальної середньої освіти району

територій обслуговування

 

         Відповідно до підпункту 5.3 постанови Кабінету Міністрів України від                     13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (із змінами), пункту 9 розділу першого Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, підпункту 4.3 положення про відділ освіти Іванівської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 квітня 2010 року № 123, (із змінами), розпорядження голови Іванівської районної державної адміністрації від 14 вересня 2018 року № 347 «Про підсумки проведення обліку дітей шкільного віку та учнів у 2018 році», з метою забезпечення здобуття громадянами загальної середньої освіти, керуючись статтею 6, пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 9 статті 16, пунктами 1, 4 статті 22, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:      

         1. Закріпити за закладами загальної середньої освіти району території  обслуговування згідно з додатком.

         2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Максак Н.І.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                         С.ДОВБНЯ

 

 

                  Додаток

                                               до розпорядження голови

                                                          районної державної                                                                                  адміністрації

від 23 жовтня 2018 р.                                      № 391

 

 

ТЕРИТОРІЇ

 обслуговування, закріплені за закладами загальної середньої освіти району

з/п

Назва   закладу загальної середньої освіти

Території 

обслуговування  

 

1

Агайманська загальноосвітня школа            І-ІІІ ступенів

село Агаймани

2

Дружбівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа                 І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

села Дружбівка, Першотравневе

3

Любимівська загальноосвітня школа        І-ІІІ ступенів

села Любимівка, Зелений Гай,  Українське 

4

Новодмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

села Дмитрівка, Новодмитрівка Друга,  Новознаменка, Федорівка

 

                         

Начальник відділу освіти

 

районної державної адміністрації                      Л.ШИКУЛЕНКО

2.Спроможнсть закладу освіти – 784 учні.

3.Кільксть учнів у кожному класі, наявність вільних місць

1клас  - 11 учнів;  наявність вільних місць – 19

2клас -  8 учнів;                                           - 22

3клас -  9 учнів;                                           - 21

4 клас – 10 учнів;                                         - 20

5 клас -  13 учнів;                                         - 17

6 клас -  5 учнів;                                           - 25

7 клас -  13 учнів;                                         - 17

8 клас  - 6 учнів;                                           - 24

9 клас -  15 учнів;                                         - 15

10 клас – 11 учнів;                                        - 19

 

11 клас – 7 учнів;                                          - 23

АГАЙМАНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-Ш СТУПЕНІВ

НАКАЗ

01.06.2018                                      с. Агаймани                              № 82

 

Про зарахування учнів до 1 класу

 Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 у 2018/19 навчальному році


      Згідно заяв батьків, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 р. № 367«Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»,

 

НАКАЗУЮ:


1.Зарахувати до складу учнів 1-го класу у 2018/19 навчальному році:

1.1.Ватуліну Поліну Володимирівну

1.2. Шандро Даніїла  Івановича

1.3. Сидоренко Ганну Сергіївну

1.4.Голінгер Вікторію Юріївну

1.5. Прасолову Алісу Сергіївну

1.6. Дудяк Олену Геннадіївну

1.7. Шуманську Євгенію Євгенівну

1.8. Семенішина Кирила  Юрійовича

1.9. Жученко Максима Івановича

1.10. Котляра  Олександра Андрійовича

1.11.Біжик Назара Івановича

1.12.Каналош Станіслава Олександровича

2. Класному керівнику 1-го класу Бруштелі Олені Володимирівні до 05.09.2018 року завершити оформлення особових справ учнів

Директор школи                                                  Р.М.Єльцова

 

З наказом ознайомлена:                                      О.В.Бруштеля

ІНФОРМАЦІЯ  ДЛЯ БАТЬКІВ!

1.     Закріплення за закладом освіти території обслуговування.

АГАЙМАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ІВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

25.04.2018 17

 

Про проведення обліку дітей

і підлітків шкільного віку

в 2018 році

 

 

Відповідно  до постанови Кабінету  Міністрів України  від 12  квітня      2000 року № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», підпункту 4.3 Положення про відділ освіти Іванівської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 квітня 2010 року № 123, керуючись пунктом 4 делегованих повноважень статті 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Закріпити за Агайманською загальноосвітньою школою І – ІІІ ступенів територію обов’язкового обслуговування дітей шкільного віку та ведення обліку дітей та   підлітків віком від 6 до 18 років та дітей, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 5 років (додаток 1).

         2. Утворити  робочу  групу  для  виконання  роботи,  пов’язаної  з  обліком дітей і підлітків шкільного віку, що проживають на території сільської ради (додаток 2).

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому від 29 березня 2017 року № 21 «Про утворення робочої групи для виконання роботи, пов’язаної з обліком  дітей і підлітків шкільного віку у 2017 році».

4. Контроль за виконанням цьогорішенняпокластисекретаря виконкому сільської ради Персик Л.В.

 

Сільський голова                                                                          В.М.Сушко

 

 

Додаток

до рішення виконкому

сільської ради

25.04.2018 № 17

 

 

ТЕРИТОРІЯ

 обов’язкового обслуговування дітей шкільного віку та ведення

обліку дітей та   підлітків віком від 6 до 18 років та дітей,

яким до 01 вересня 2018 року виповнюється 5 років

 

 

з/п

 

Назва  загальноосвітнього

навчального закладу

Території 

обов’язкового обслуговування дітей шкільного віку та ведення обліку дітей та підлітків віком

від 6 до 18 років та дітей, яким до 01 вересня 2018 року виповнюється 5 років

1

Агайманська

загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів

Село Агаймани

 

 

 Секретар виконкому                                                Л.В.Персик

 

 

Додаток

                                                   до рішення виконкому сільської ради

                                          25.04.2018  № 17        

             

СКЛАД

сільської робочої групи для виконання роботи, пов’язаної з

обліком дітей і підлітків шкільного віку у 2018 році

Єльцова                                 -      директор Агайманської загальноосвітньої

Раїса Михайлівна                                  школи І – ІІІ ступенів

                                                      голова сільської робочої групи

 

Члени сільської робочої групи:

 

 Бєляєва                                 -        заступник директора Агайманської

Людмила Анатоліївна                             загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів з навчально-виховної роботи

 

Тишковець                   -      дільничний офіцер поліції Іванівського

Сергій Юрійович                           відділення поліції Каховського

                                                ВГУНП України в Херсонській області

Персик Людмила                                     -         секретар виконкому Агайманської Валентинівна                                           сільської ради

 

Соколенко                             -        голова комісії у справах дітей  при  

Світлана Вікторівна                       виконкомі  сільської ради

 

Секретар виконкому                                           Л.В.Персик

 

 

2.Спроможнсть закладу освіти – 784 учні.

3.Кільксть учнів у кожному класі, наявність вільних місць

1клас  - 10 учнів;  наявність вільних місць – 20

2клас -  8 учнів;                                           - 22

3клас -  9 учнів;                                           - 21

4 клас – 9 учнів;                                         - 21

5 клас -  13 учнів;                                           - 17

6 клас -  5 учнів;                                         - 25

7 клас -  12 учнів;                                           - 18

8 клас  - 6 учнів;                                         - 24

9 клас -  15 учнів;                                         - 15

10 клас – 11 учнів;                                         - 19

11 клас – 7 учнів;                                         - 23

 

ІВАНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

 

11.05.2018

Іванівка

№ 38

 

Про визначення дати початку

приймання заяв про зарахування

у 2018 році

 

         Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 травня 2018 року № 187 «Про проведення обліку дітей шкільного віку та учнів у 2018 році»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визначити датою початку приймання заяв про зарахування у 2018 році до комунальних закладів загальної середньої освіти району для здобуття повної загальної середньої освіти – 11 травня.

         2. Керівникам закладів загальної середньої освіти району:

2.1. 11 травня 2018 року розпочати приймання заяв про зарахування до закладів.

2.2. Зарахування учнів проводити відповідно до території обслуговування, закріпленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 травня 2018 року № 187 «Про проведення обліку дітей шкільного віку та учнів у 2018 році», згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367.

3. Оприлюднити цей наказ на сайті відділу освіти районної державної адміністрації та сайтах закладів загальної середньої освіти району.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                        Л.І.Шикуленко                       

 

 

                                                                         

 

 

 

 

 

 

                                              

 

 

Боковая панель

Контакти:

 с.Агаймани,                  вул. Українська, 2

 Тел.: 2-81-40

 email:  frunzechool@meta.ua