Пробне ЗНО-2021
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
· ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;
· виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
· дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
· отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
· психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
· навчитися ефективно розподіляти час;
· оцінити свій рівень навчальних досягнень.
Терміни проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання
У 2021 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов відбудеться 10 квітня.
З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.
Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома.
Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.
Вартість одного тестування для учасників Миколаївської, Херсонської областей, АР Крим та м. Севастополь становить 225 грн.
Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання
Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО проводитиметься з 05 до 19 січня 2021 року.
На сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти здійснюватиметься реєстрація учасників пробного ЗНО, що проживають: Херсонська, Миколаївська області, Автономна Республіка Крим, м. Севастополь. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.
Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року
Для реєстрації необхідно:
· зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
· заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;
· з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
· на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
· роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО ).
· за необхідності учасник пробного ЗНО має право зазначити створення певної(их) особливої(их) (спеціальної(их)) умови (умов) з такого переліку:
- присутність перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;
- надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора;
- надання можливості використання слухового апарата, імпланта;
- надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання);
- надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача;
- надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих кеглем шрифту 16 пунктів;
- надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі;
УВАГА! Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.
Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання
Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено на нашому сайті в "Особистому кабінеті учасника ПЗНО".
Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу упродовж 10 – 14 квітня.
Для тих, хто скористається такою можливістю, результати пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників 16 квітня.
Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.
Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році визначається Наказом МОН України від 09 липня 2019 року № 947 «Про підготовку до проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».
Відповідно до наказу:
o реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року.
o реєстрація учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО з 3 лютого до 17 березня 2020 року.
o унесення за вимогою учасника змін до реєстраційних даних (перереєстрація) триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року.
До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде оголошено:
· з математики та фізики — до 12 червня 2020;
· з української мови і літератури, історії України та іноземних мов — до 20 червня 2020;
· з біології, географії, хімії — до 24 червня 2020.
ПРОБНЕ ЗНО-2020: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня. Більше інформації про ПЗНО ->
ЯК УЧАСНИКАМ СЕРТИФІКАЦІЇ ДІЗНАТИСЯ АДРЕСУ ПУНКТІВ ТЕСТУВАННЯ?
31 жовтня 2019 року відбудеться незалежне тестування професійних компетентностей учасників сертифікації педагогічних працівників.
Адреса проведення незалежного тестування зазначається у листі-виклику, який розміщено в кабінетах учасників сертифікації. Учасникам потрібно самостійно роздрукувати лист-виклик.
Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Для входу до пункту тестування учасник сертифікації повинен мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та лист-виклик.
Учасник сертифікації, документи якого містять розбіжності в персональних даних, повинен також надати відповідний документ, що підтвердить ці зміни.
Нагадуємо, що завдання незалежного тестування фахових знать і вмінь вчителів початкових класів укладаються відповідно до затвердженої програми. Тест укладається українською мовою та містить 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хвилин. Завдання будуть спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища.
НЕЗАЛЕЖНЕ ТЕСТУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧАСНИКІВ СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВІДБУДЕТЬСЯ 31 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ
Нагадаємо, що наразі затверджено програму, а також характеристики тесту. Усього в день тестування учасникам буде запропоновано 100 завдань, на виконання яких відведено 180 хвилин. Завдання будуть спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища.
На сайті УЦОЯО в Кабінетах учасників сертифікації розміщено важливу інформацію про зміст тесту, а також особливості його складання. Наполегливо рекомендуємо учасникам сертифікації ознайомитися з цією інформацією, оскільки вона допоможе їм отримати високі результати.
ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020
Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.
До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 15 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 26 травня, з фізики — 28 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 1 червня, з англійської мови — 2 червня, з історії України — 4 червня, з біології — 9 червня, з географії — 11 червня.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.
Також повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.
ЗНО онлайн з географії, запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Під кожним завданням у тестах з географії ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованих тестах ЗНО онлайн з географії максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.
Після завершення тесту буде зазначено час, який ви витратили на його виконання. Ви можете завершити тест достроково натиснувши відповідну кнопку поряд із кожним завданням.
Також, за останнім посиланням у списку тестів на цій сторінці, ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання з географії. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви
отримуєте правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.
https://zno.osvita.ua/geography/
https://zno.osvita.ua/geography/
Шановні вчителі, батьки, випускники!
Саме для вас команда "Всеосвіти" розробила інформаційні картки для підготовки до ЗНО – 2019!
Флеш-картки містять інформацію з 11 предметів. Розробляючи ці картки, досвідчені педагоги врахували всі вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників іспиту. Цікава методика навчання, мобільність та зручність у використанні роблять їх просто знахідкою. Хочете самостійно перевірити й закріпити свої знання з будь-якого предмета? Тоді оформіть передплату на «Тренажер підготовки до ЗНО». Всі картки ви отримаєте у ПОДАРУНОК!
Ви отримаєте аж 1650 карток! По 150 на кожен з 11 предметів: українська мова, історія, математика, біологія, фізика, хімія, географія, англійська мова, французька мова, німецька мова, іспанська мова.
Посилання на тренажер підготовки до ЗНО: https: //vseosvita.ua/zno
Більше інформації про наші Флеш-карти читайте на сайті: https://vseosvita.ua/news/fles/-karti-dla-pidgotovki-do-zno-3529.html
По-перше, треба чесно подивитися правді в очі і самому оцінити свої знання. Не за тими оцінками, що стоять у журналі, не для батьків, щоб їх не засмутити, а саме для себе, бо ж рідко хто буде дурити себе сам. Скоріш за все, відповідь буде не дуже весела. Але визнати свої шанси об’єктивно є обов’язковою умовою. Потім, переваривши отриману «таємну» інформацію, згадати відомий вислів давньогрецького філософа Сократа: «Я знаю, що я нічого не знаю». Оце й є ваша відправна точка для успішної здачі ЗНО.
По-друге, на момент початку підготовки до ЗНО бажано знати, який прохідний бал (з усіх наданих сертифікатів ЗНО) був на той факультет, на який ви збираєтеся вступати. Ясно, що рік від року він не однаковий, але й не дуже різниться — у межах похибки. Потім треба з’ясувати, який саме бал ЗНО з української мови та літератури є складовою прохідного бала для вступу до ВНЗ. Цю інформацію отримати важче, бо треба докласти певних зусиль: спитати тих знайомих, хто в поточному році став студентом омріяного вами факультету, пошукати відомості на сайтах приймальних комісій, зателефонувати до приймальної комісії по закінченні вступної кампанії, шукати інші варіанти отримання інформації. Знання орієнтовного бала, на який ви маєте вийти у підсумку, є важливим для відповіді не тільки на питання, коли починати підготовку, але й зорієнтує, чи зможете ви самостійно підготуватися до здачі зовнішнього незалежного оцінювання або потрібен досвідчений репетитор ЗНО.
По-третє, попередні кроки мають відкрити вам перспективу підготовки і бажаного результату ЗНО. Незалежно від обраного способу підготовки, пам’ятайте, що головне – це систематична, наполеглива, копітка робота. З досвіду можу сказати, що починати готуватися одинадцятикласникам до ЗНО з української мови та літератури треба не пізніше вересня, щоб цей процес йшов без напруження і максимально результативно. В залежності від базових знань та бажаного результату – не менше 4 годин на тиждень. Це мінімум. Продовжити до травня, не збавляючи темпу, — гарантовано отримаєте прохідний бал у ЗНО!
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ ЗНО 2019
для учнів 11 класу:
Математика 21.05
Українська мова і
література 23.05
Англійська мова 28.05
Історія України 4.06
Географія 11.06
До уваги, одинадцятикласників!
ВИВЧАЄМО УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У 2019 РОЦІ
У 2019 році для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до закладу вищої освіти сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році, залежно від спеціальності, обраної абітурієнтом.
Для вступу на бюджетну форму навчання для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти першим конкурсним предметом є українська мова та література, а другий і третій предмети відповідно до майбутньої спеціальності чітко регламентуються додатком № 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2019 році.
Рекомендуємо ознайомитися з переліком конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти майбутнім вступникам з таких галузей знань: 01 Освіта/ Педагогіка; 02 Культура і мистецтво; 05 Соціальні та поведінкові науки; 10 Природничі науки; 18 Виробництво та технології; 20 Аграрні науки та продовольство; 22 Охорона здоров’я; 26 Цивільна безпека.
ПЕРЕВІР СВОЇ МОЖЛИВОСТІ
ПРОБНЕ ЗНО – 2019
Реєстрація на ПЗНО триватиме з 8 до 31 січня на сайті: khersontest.orq.ua
Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком.
Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
16 березня – українська мова і література;
23 березня – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія
іноземна мова.
Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.
Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено до 11.12.2018 року.
Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року
Для реєстрації необхідно:
· зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
· заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;
· з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
· на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
· роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО до 25.02.2019 року).
Що очікувати у ЗНО-2019
Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 р.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести НЕ більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку:
§ Українська мова і література
§ Історія України
§ Математика
§ Біологія
§ Географія
§ Фізика
§ Хімія
§ Англійська мова
§ Іспанська мова
§ Німецька мова
§ Французька мова
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один з навчальних предметів з Переліку за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року.
Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: академічного та профільного.
Учні закладів загальної середньої освіти, яким результат зовнішнього оцінювання з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за атестацію:
· отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня, якщо вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні;
· отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів, якщо вивчали цю іноземну мову на профільному рівні;
У 2019 році результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати ДПА для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої
Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.
Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.
Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.
До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗНО-2019!
З метою інформування учнів 11 класу та їх батьків у Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів 11 жовтня 2018 року за участю адміністрації та вчителів відбулася зустріч з батьками та їх учнями, які в цьому році складатимуть ДПА у формі ЗНО. У рамках зустрічі заступник директора з НВР Бєляєва Л.А. розглянула питання щодо особливостей проведення ЗНО та ДПА у 2019 році, головні організаційні аспекти роботи з учнями в закладі з підготовки до якісного проведення тестування.
ГОТУЙСЯ ДО ЗНО-2019!
Шановний, одинадцятикласнику!
Типові тестові завдання можна придбати
в ІНТЕРНЕТ- магазині «DETMIR».
Все для розвитку та навчання дітей.
(сайт: info@detmir.com.ua)